Prodej rodinného domu, Chroustovice, 96 m2

Chroustovice

7 700 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 34 414 Kč /za měsíc

(cena včetně provize a právního servisu)

Exkluzivní partneři v Chroustovicích

Informace k domu

Prodej rodinného domu 4+kk, 95,8 m2 s pozemkem 864 m2, Holešovice u Chroustovic, okres Chrudim..

* dokončená novostavba
* energeticky mimořádně úsporná
* pozemek 864 m2

Jmenuji se Michal Müller a jsem obchodní zástupce společnosti Stavitelství Kašpar s.r.o. Rád bych vám představil exkluzivní nabídku novostavby rodinného domu v obci Holešovice, okres Chrudim. Jedná se o moderní a energeticky mimořádně úsporný rodinný dům o dispozici 4+kk s užitnou plochou 95,8 m2 s pozemkem o rozloze 864 m2. Tento dům je ideálním spojením komfortního bydlení, úspornosti a klidné lokality.

Výhody tohoto domu:

*Novostavba možnost bydlet v novém domě podle nejmodernějších standardů.
*Energetická úspornost (A) nízkoenergetická dřevostavba.
*Skvělá lokalita klidná obec a přitom 15 km od Chrudimi a 17 km do Pardubic, což zajišťuje snadnou dostupnost do těchto měst .
*Pozemek celková plocha pozemku činí 864 m2, z toho zahrada 658 m2, což nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i vaše budoucí plány.
*Na rodinné domy od Dřevostavby Kašpar se vztahuje záruka a to 30 let na konstrukci domu a střešní krytinu od společnosti KM BETA.

V domě se nachází zádveří, chodba, technická místnost, samostatná toaleta, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je přímý vstup na krytou terasu, spíž, ložnice, dva pokoje a koupelna. Vytápění je zajištěno vodovodním podlahovým topením napojené na tepelné čerpadlo vzduch-voda (Daikin Altherma III generace). Součástí stavby jsou také venkovní žaluzie, vzduchotěsné výlezové schůdky včetně 15 m2 pobití půdního prostoru z prken.

Technické informace

Vytápění: tepelné čerpadlo vzduch-voda (Daikin Altherma III generace)
Topení: teplovodní podlahové vytápění
Okna: trojskla
Elektřina: ano (připojení ze sloupku měření na hranici pozemku)
Voda: obecní (napojení z vodoměrné šachty na pozemku)
Kanalizace: veřejná kanalizace
Dešťová voda: betonová akumulační nádrž.
Energetická náročnost: A (velmi úsporný dům)
Stavební konstrukce: dřevostavba

Lokalita
Obec Holešovice vám nabízí klidné prostředí s krásnou přírodou v okolí. Tato lokalita je ideální volbou pro rodiny či jednotlivce, kteří hledají kombinaci klidu, přírody a praktického dojezdu do větších měst.
Více informací vám rád poskytnu při osobní prohlídce nebo telefonicky.

Parametry domu

Cena
7 700 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena včetně provize a právního servisu
Aktualizováno
28. 5. 2025
Adresa
Chroustovice
ID
347
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Novostavba
Druh objektu
Samostatný
Užitná plocha
96 m2
Zastavěná plocha
126 m2
Podlahová plocha
95 m2
Plocha pozemku
864 m2
Plocha zahrady
658 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Podlahové vytápění
Zdroj topení
Tepelné čerpadlo
Zdroj teplé vody
Tepelné čerpadlo
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Michal Müller

Michal Müller

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Chroustovicích?

Podobné nemovitosti