Opavská, Dolní Benešov, Zábřeh
Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům s výjimečným investičním potenciálem, nacházející se na ulici Opavská v části obce Zábřeh, v obci Dolní Benešov, okres Opava. Tento patrový objekt o třech nadzemních a jedno podzemních podlažích představuje nejen příležitost pro rodinné bydlení, ale také skvělou investici do rezidenčního pronájmu.
Dům je v současnosti rozdělen na tři samostatné apartmány se samostatnou kuchyní, WC a koupelnou. Celková kapacita je 15 lůžek. Po případném dalším rozdělení by bylo možno získat větší ubytovací kapacitu. Minimální čistý roční výnos je více než 500.000,- Kč. Každý apartmán má vlastní podružný elektroměr a vodoměr studené vody.
Na pozemku se dále nachází prostorná nevytápěná stodola pro skladování a zahradní domek. Na dvoře je vybudována betonová základová deska pro případnou budoucí prodejnu zboží, na kterou je vydáno platné stavební povolení a je jen na budoucím majiteli, jestli objekt dokončí.
Dům v současnosti disponuje celkem 6 prostornými pokoji, které nabízejí flexibilitu při uspořádání prostoru pro bydlení nebo jako jedinečné byty pro dlouhodobý pronájem. S užitnou plochou 338 m² a zastavěnou plochou 252 m² se jedná o prostorný objekt, který lze snadno přizpůsobit různým potřebám nájemníků nebo rodin. Dodatečná plocha parcely o rozloze 1254 m² poskytuje možnost zahrady či venkovního posezení, což je další atraktivní prvek pro nájemce hledající klidné a příjemné bydlení.
Nemovitost se nachází v bloku, což zajišťuje příjemnou atmosféru s dostatečným soukromím a zároveň snadnou dostupnost k okolní infrastruktuře. V regionu je výborná občanská vybavenost, včetně obchodů, škol, zdravotnických zařízení a dopravního spojení, což činí objekt atraktivním nejen pro místní obyvatele, ale také pro investory, kteří hledají výhodné příležitosti.
Díky velmi dobrému stavu objektu který je po kompletní rekonstrukci a zateplení, se jedná o ideální zakoupení pro investory, kteří nechtějí podstupovat velké náklady na další rekonstrukci. Důležitým faktorem je také možnost pronájmu celého domu nebo jednotlivých pokojů, což zvyšuje flexibilitu a návratnost investice.
Investice do této nemovitosti představuje atraktivní příležitost v rychle se rozvíjející oblasti s rostoucím zájmem o bydlení. S potenciálem dosažení stabilních výnosů z pronájmu dává tento dům investorům jistotu dlouhodobé a udržitelné návratnosti.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Financování domu Vám zajistí náš hypotéční poradce.
Vítkovická 3276/2a, 3.p, Ostrava
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 7 lidí
Ing. Martin Sasínek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vil v Dolním Benešově?