Pronájem bytu 2+1, Havířov - Šumbark, Dukelská, 48 m2 (ID: 2293729)

Dukelská, Havířov-Šumbark, Havířov - Šumbark

6 700 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 4150, kauce 10850)

Exkluzivní partneři v Havířově

Informace k bytu

30% SLEVA Z NÁJMU AŽ DO SILVESTRA;
podepište s námi smlouvu do 31.8. a do konce roku bydlete se slevou.
Hledáte moderní a příjemné bydlení za dostupnou cenu, které zároveň nabídne výbornou dostupnost do Ostravy i klidné okolí? Tento krásný byt po rekonstrukci v 1. patře cihlového domu v oblíbené lokalitě Havířov – Šumbark bude přesně to, co hledáte!

Byt vás okouzlí prostornou a světlou kuchyní s moderní kuchyňskou linkou a sporákem – ideální místo pro kulinářské experimenty i rodinné večeře. K dispozici je také nadstandardně velká koupelna s čistými liniemi a pohodlným prostorem pro každodenní komfort. V celém bytě jsou plovoucí podlahy, které vytvářejí jednotný a stylový dojem.

Lokalita vás mile překvapí – do centra Ostravy se dostanete pohodlně autem i vlakem do 15 minut. Vlakové nádraží, supermarket Lidl i zastávky MHD jsou v příjemné pěší vzdálenosti. V okolí najdete vše pro aktivní životní styl – tenisové kurty, krytý bazén, parky i cyklostezky.

Možnost internetu a digitální televize od společnosti PODA za zvýhodněných podmínek je samozřejmostí. Parkování je možné u domu.

Přijďte se přesvědčit, že tenhle byt má styl i praktičnost, tak neváhejte, zavolejte a domluvte si osobní prohlídku!

Parametry bytu

Cena
6 700 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 4150, kauce 10850
Aktualizováno
31. 7. 2025
Adresa
Dukelská, Havířov-Šumbark, Havířov - Šumbark
ID
F2566230
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
2. z 3
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
48 m2
Třída energetické náročnosti
E - Nehospodárná
Elektřina
230V
Voda
Vodovod
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Marie Kostomlatská

Marie Kostomlatská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Havířově?

Podobné nemovitosti