Prodej ubytování, Benešov nad Černou, 1917 m2 (ID: 1938809)

Benešov nad Černou

16 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 80 540 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Benešově nad Černou

Informace k nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný areál z roku 2015 s pozemkem o velkolepých 7 249 m2. Nemovitost leží v údolí říčky Černá, 1 km od Benešova nad Černou, 10 km od Kaplice a 20 km od Dolního Dvořiště. Podle územního plánu je zde možné realizovat téměř jakýkoliv záměr – plochy smíšené a obytné, které zahrnují bydlení, rekreaci, ubytovací zařízení, služby, vzdělávání atd. Ideální také pro lehkou výrobu farmaceutického průmyslu. Je zde zpracovaná zajímavá studie na přestavbu objektu na rekreační areál s apartmány.

Na pozemku se nachází třípodlažní stavba ve tvaru L o zastavěné ploše 601 m2. Celková podlahová plocha objektu je úctyhodných 1917 m2. Budova je v současné době rozdělena na výrobní, skladové a kancelářské prostory, včetně sociálu, jídelny, šaten, bytu a dílny. Objekt je v katastru vedený jako stavba pro občanskou vybavenost a kolaudovaný jako stavba pro výrobu a výzkum.

Při kompletní rekonstrukci v roce 2015 byla budova zateplena, má novou fasádu, střechu, hliníková okna a dveře, podlahy, nové zpevněné plochy nádvoří i parkoviště před branou s elektrickou brankou pro vjezd na pozemek. Nově zrekonstruované jsou také veškeré rozvody. Celý objekt je oplocený a zabezpečený kamerami. V objektu se nachází nákladní výtah s nájezdovou rampou.

O vytápění a ohřev teplé vody se stará kotel na dřevo, nebo tepelné čerpadlo – 65 kW, které sbírá odpadní teplo. Objekt je napojený na veřejný rozvod elektřiny (trafostanice) s vlastním záložním zdrojem. Voda je ze studny na vlastním pozemku. Kanalizace je řešena septikem.

Jedná se o velmi atraktivní nemovitost v zajímavé, turisticky vyhledávané lokalitě krásné přírody Novohradských hor, plné cyklostezek, pěších stezek a velkým nedostatkem ubytovacích kapacit.

Aktuální cena nemovitosti je 16 900 000Kč + DPH.

Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na bankovním trhu. Neriskujete tak propadnutí celé rezervace. Kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás!

Parametry nemovitosti

Cena
16 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 6. 2024
Adresa
Benešov nad Černou
ID
22024
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
1917 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

BYDLENÍČKO s.r.o.

nám. Přemysla Otakara II. 128/39, České Budějovice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Michael Nálevka

Michael Nálevka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Benešově nad Černou?

Podobné nemovitosti