Prodej ubytování, Myštice - Kožlí, 821 m2 (ID: 1897016)

Myštice, Kožlí

18 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 88 166 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Myšticích

Informace k nemovitosti

Velmi rád Vám v zastoupení majitele nabízím k prodeji unikátní a nevídanou nemovitost. Jedná se penzion "Mlýn Kostřata", který se nachází v jedinečné lokalitě klidu a pozitivní energie na samotě s velkým "S". Nemovitost se rozléhá na pozemcích 6 007 m2, cca kilometr od obce Myštice, v blízkosti známého jihočeského městečka Blatná.
Penzion se skládá ze dvou budov, které poskytují ubytování s celkovým počtem až 40 lůžek v sedmi pokojích a třech apartmánech. Každý pokoj je vybaven 2-4 lůžky a vlastním sociálním zařízením. Dále je zde velká jídelna s kuchyní, byt pro správce, sauna, bar s hernou, skladové prostory, konferenční místnost či menší tělocvična pro pořádání jóga meetingů, apartmán se zimní zahradou a další a další místnosti. Celou nemovitost si můžete projít v klidu domova prostřednictvím virtuální prohlídky.
Příslušenstvím je venkovní bazén s posezením, část s venkovním grilem a pozemky vhodné pro parkování hostů či pozemky s možností využití pro stany. Nemovitost má své vlastní trafo, hluboký vrt pro zásobování vodou, vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva s automatickým nakladačem, odpad je řešen jímkou.
Penzion se nachází v lokalitě, která je vyhledávána zejména rodinami s dětmi, turisty či cyklisty. Místo je vhodné pro pořádání svateb, firemních setkání, sportovních víkendů nebo jen pro trávení dovolené či volného víkendu.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zařídíme v naší společnosti eDO finance. Volné po dohodě, pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
18 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
24. 5. 2024
Adresa
Myštice, Kožlí
ID
420230181
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
821 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Plocha budovy
1786 m2
Plocha nemovitosti
6007 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Individuální
Odpad
ČOV pro celý objekt
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo eDO reality

eDO reality

Na Pankráci 322/26, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Milan Špinka

Milan Špinka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Myšticích?

Podobné nemovitosti