Prodej zemědělské usedlosti, Jablonné v Podještědí, 1000 m2

Jablonné v Podještědí

25 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 119 143 Kč /za měsíc

(včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře)

Exkluzivní partneři v Jablonném v Podještědí

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k domu

Hledáte místo svých snů, kde byste mohli realizovat své vize? Nebo hledáte místo vhodné pro investici?

21 ha v Lužických horách.

Heřmanice v Podještědí leží v oblíbené rekreační oblasti v Lužických horách, kde lze provozovat rozmanité aktivity od turistiky po hraní golfu. Kompletní fotogalerii naleznete na našich webových stránkách. Doporučujeme zhlédnout video.

Zemědělská usedlost s rozsáhlými a ucelenými pozemky o celkové výměře 210.855 m2 se nachází v Heřmanicích v Podještědí a je přístupná ze silnice vedoucí z Jablonného v Podještědí směrem na Mařenice nebo na Krompach či Horní Světlou.
K nabídce pozemků přináleží soubor stodol a stájí, které lze po rekonstrukci využít k jejich původnímu účelu nebo z nich či na jejich místě vytvořit něco úplně nového.

Podle územního plánu je v zastavitelné části obce menší část pozemků o výměře 2.391 m2 vedena jako "Bydlení venkovské v rodinných domech (BV)" a větší část o výměře 11.732 m2 jako "Výroba a skladování - zemědělská výroba (VZ).

Na celou hospodářskou část navazuje soubor 20 hektarů luk a pastvin. Ty jsou pravidelně udržovány a připraveny pro rozličné využití. Ať už třeba pro pastvu zvířat nebo jako výběh pro koně. Jako napajedlo pro zvířata slouží rybníček mezi pastvinami.

Jednou z možností je využití pro chov koní v rámci rodinného areálu. Na pozemcích je více než dost místa pro vyjížďky a další aktivity související s jejich chovem. Zároveň je však možné uvažovat i o investičním záměru. Je k dispozici stanovisko dotčeného orgánu pro ochranu přírody, které potvrzuje, že změna využití území z plochy zemědělské výroby na plochu bydlení venkovského je možná. Po případném zrušení a demolici zemědělského areálu by měla být nová zástavba dimenzována v charakteru jedné usedlosti s doplňkovými stavbami. Vzhledem k okolnímu kontextu lze připustit i stavbu relativně většího charakteru, umožňující např. "apartmánové" bydlení s uzavřeným dvorem či zalomeným půdorysem.

Nedaleko se nachází rekreační Resort Malevil, který nabízí krásné golfové hřiště, lanový park, minizoo, restauraci i ubytování.

Rozsahem pozemků, atraktivní lokalitou a potenciálem do budoucna se jedná o jedinečnou příležitost.

Na přiložených vizualizacích jsou zobrazeny případné podoby stávajících staveb na pozemku po eventuálních rekonstrukcích či přestavbě. Vizualizace demonstrují potenciál nabízené nemovitosti, nikoliv konkrétní záměr budoucího vlastníka. Využití pozemků a konkrétní podoba upravených či nově vybudovaných staveb podléhá schvalovacímu procesu dotčených orgánů.

Pokud hledáte výjimečné místo, kde byste mohli realizovat své vize nebo příležitost pro investici, pak Vás pravděpodobně tato nabídka zaujme. Ozvěte se nám a domluvíme se na dalším postupu případně na osobním setkání v Heřmanicích. Před prohlídkou nemovitosti je vyžadována informace o připravenosti k úhradě kupní ceny. V případě potřeby zajištění financování části kupní ceny nabízíme individuální přístup a možnost zprostředkování získání úvěrových prostředků.

Parametry domu

Cena
25 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Jablonné v Podještědí
ID
0224-NP01279
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
1000 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
210855 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX Living

U Synagogy 2983, Česká Lípa

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Aleš Zemek

Aleš Zemek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Jablonném v Podještědí?

Podobné nemovitosti