Prodej rodinného domu, Vysočina, 91 m2

Vysočina

6 450 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 30 739 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Vysočině

Informace k domu

Prodej rodinného domu 71 m2 (podlahová plocha objektu), s pozemkem 791 m2 (zahrada) a prostornou garáží/dílnou

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení realitní kanceláře RE/MAX Vox k prodeji moderní, jednopodlažní novostavbu zděného RD (z roku 2020) o velikostí 3 + kk, o celkové výměře užitné plochy domu 71 m2, nacházející se v atraktivní lokalitě rodinných domů, 3 km západně od Hlinska, na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů. Tento dům je situován do lokality s několika málo rodinnými domy, obklopenými přírodou a zelení, což poskytuje ideální prostředí pro klidné a pohodové bydlení.

Prostorové uspořádání domu se skládá z obytného 1.NP, o dispozicí 3 +kk - zádveří, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, ložnice, pokoj, hygienické zázemí, samostatné WC, technická místnost a komunikační prostory. Z obývacího pokoje je umožněn přímý vstup na venkovní krytou terasu. Součástí RD je i nekryté venkovní stání pro dva osobní automobily. Se samotným RD je spojen objekt garáže/dílny, která disponuje vlastním přístupem a není propojena s vnitřními prostory domu.

RD je napojen na veřejný rozvod vodovodu a elektro. Likvidace odpadních vod je řešena domovní čistírnou odpadních vod.

Celý dům je postaven s důrazem na nízkou spotřebu energii (PENB - C - úsporná). Vytápění domu je řešeno vysoce účinným tepelným čerpadlem vzduch/voda, v kombinaci s kvalitním elektrickým podlahovým vytápěním, voda (TUV) je čerpána ze zásobníku. Pro zájemce o další zdroj tepla je zabudována příprava napojení na krbová kamna, do komínu, který je vyvložkován.

Dům je samostatně stojící, se zahradou a perfektně udržovaným trávníkem. Z prostorné terasy nacházející se za domem, nacházející se celoročně "na slunci", je přístup francouzským oknem z obývacího pokoje přímo do exteriéru.

Před domem se nachází prostor pro dvě osobní auta, se zámkovou dlažbou.

V obci Vysočina se nalézá výjimečný počet kulturních památek, především památek lidového stavitelství, z nichž mnohé jsou středoevropskými a republikovými jedinečnostmi. Obec žije velice aktivním společenským životem (SDH, fotbalový klub, golfový klub, oddíl stolního tenisu, ale i vodácký nebo místní knihovna), v roce 2015 jí byl dokonce udělen titul "Vesnice roku".

Celkově je možné nemovitost popsat jako velice vkusně provedenou stavbu s vyváženou funkční a estetickou kvalitou, splňující svými parametry vysoké nároky na kvalitní bydlení v daném místě, zároveň se skvělou dopravní dostupností za nákupy/školou/službami do nedalekého menšího města, do přírody za všemi památkami Českomoravské vysočiny na kole či pěšky, přímo z domu.

V případě více vážných zájemců bude kupující vybrán na základě parametrů stanovených prodávajícím.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět více informací, tak mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na osobní setkání během prohlídek nemovitosti.

Parametry domu

Cena
6 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 5. 2024
Adresa
Vysočina
ID
0297-NP00188
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
71 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
91 m2
Plocha nemovitosti
791 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX Vox

Jana Palacha 324, Pardubice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. Jiří Hác

Ing. Jiří Hác

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Vysočině?

Podobné nemovitosti