Prodej zemědělské půdy, Trpísty, 1115 m2

Trpísty

71 107 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 339 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Trpístech

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k pozemku

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Sviňomazy, v okrese Tachov, LV 199, podíl 1/1 o výměře 1115 m2.

Parcela č. 52 - o výměře 1115 m2

Pozemek se nachází v přímé blízkosti rodinných domků. Přístup je zajištěn cestou, která vede kolem parcely. Investiční příležitost v možnosti budoucího rozšíření stavebních ploch. Inženýrské sítě v rozsahu.

Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte tedy žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej.

Pro telefonickou komunikaci si prosím připravte číslo ID inzerátu.

Parametry pozemku

Cena
71 107 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 5. 2024
Adresa
Trpísty
Plocha nemovitosti
1115 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jiří Spurný

Jiří Spurný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Trpístech?

Podobné nemovitosti