Pronájem restaurace, Olomouc, Svatoplukova, 300 m2

Svatoplukova, Olomouc

29 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Olomouci

Informace k nemovitosti

Nabízíme možnost pronájmu prostor sloužících a zkolaudovaných pro účely provozování restaurace.

Restaurace je součástí fungujícího penzionu se stálou klientelou a je vybavena veškerými potřebnými technologiemi a zařízením pro provoz včetně rekuperace vzduchu, klimatizace, zabezpečovacího zařízení i kamerového systému. Součástí vybavení je také veškerý nábytek včetně vybavení venkovní zahrádky z akátového masivu. Uvnitř restaurace je kamenná pec na dřevo, která je její dominantou a v níž je možné kromě pizzy připravovat různé další pokrmy. Součástí pece je i otevřený gril. K dispozici je bezbariérový vstup i toalety. Restaurace má kapacitu 50 míst a venkovní (letní) zahrádka dalších 60 míst. Součástí je i vlastní parkoviště pro zákazníky s dostatečnou kapacitou. Prostor lze nadále využívat jako restauraci nebo je možné zde zřídit kavárnu, cukrárnu, pekárnu, moderní bistro, zážitkovou gastronomii. Možnost navázání spolupráce s cateringovou společností.
Restaurace nemá žádný závazek a pronajímatel preferuje nájemce se zkušenostmi v oboru.

Nájemné ve výši 29.000,-Kč/měsíc, zálohy na energie (voda, plyn, elektřina) 28.000,-Kč, vratná kauce ve výši 90.000,-Kč + provize RK ve výši jednoho nájmu. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Parametry nemovitosti

Cena
29 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
4. 3. 2024
Adresa
Svatoplukova, Olomouc
ID
126757
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
300 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
187 m2
Plocha nemovitosti
130 m2
Plocha nebytových prostor
175 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Terasa

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 25 lidí

Prodejce

Petra Opletalová

Petra Opletalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu restaurací v Olomouci?

Podobné nemovitosti