Fingo banner

Prodej skladu, Budíškovice - Ostojkovice, 726 m2

Budíškovice, Ostojkovice

5 800 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 27 641 Kč /za měsíc

(+4% provize RK, včetně poplatků, včetně právního servisu)

Exkluzivní partneři v Budíškovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Máme pro vás v zastoupení majitele komerční prostory v Ostojkovicích u Dačic. Tyto prostory jsou na pozemku o velikosti 3 526m2 a budova, která je aktuálně používána jako sklad v kombinaci s menší zámečnickou výrobou má 726m2. Nachází se v klidné části obce a umožňuje tím rozvoj firmy a různé druhy podnikání. K tomuto prodeji je možné dodat projekt na výrobu haly, která byla určena k podnikání v oboru opravy aut a pneuservisu. Montáž této haly o velikosti cca 18mx10m nabízíme za cenu 350 000 Kč včetně materiálu. Materiál je nakoupený v období lepších cen. Je to další nesporná výhoda pro budoucího majitele. Tento projekt není podmínkou prodeje komerční budovy a pozemku. Na oploceném pozemku je dostatek prostoru pro parkovací stání, s kterým bylo taktéž počítáno. Samotná budova je cihlová s betonovými stropy a střechou v dobrém stavu. V hale je zavedená elektřina i voda. Topení je na tuhá paliva a v budově jsou průmyslové radiátory. Vše si prohlédněte ve 3D vizualizace, kterou jsme si pro Vás nachystali.

Ideální místo pro podnikání všeho druhu.

Těším se na prohlídky s Vámi...

Parametry nemovitosti

Cena
5 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+4% provize RK, včetně poplatků, včetně právního servisu
Aktualizováno
30. 11. 2022
Adresa
Budíškovice, Ostojkovice
ID
00992
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
726 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
3526 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice
Voda
Dálkový vodovod
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Luděk Matějů

Luděk Matějů

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje skladů v Budíškovicích?