Prodej pozemku pro bydlení, Česká, 1678 m2

Česká

5 850 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 21 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v České

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Marie Žírošová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pozemky Česká, CP 1678 m2 (3 sousedící parcely) - plocha bydlení - RD

Prodej pozemku o celkové výměře 1678 m2, který tvoří 3 na sebe navazující parcely, určené k budoucí výstavbě RD typ samostatně stojící nebo jako dvojdomy. Zastavěnost parcel je 40%.
Pozemky jsou děleny na 3 samostatné navazující parcely o výměře 553; 567 a 558 m2 čtvercového tvaru o š. 24 m a každá o délce cca 23 m.
Orientace k příjezdové cestě na západ. Dle návrhu změny ÚP obce Česká se pozemky nacházejí v zastavitelné ploše bydlení v rodinných domech Z5, ozn. „Br“. Zastavěnost pozemku je 40% budovami o max. 2NP - RD nebo dvojdům. Napojení na obslužnou dopravní infrastrukturu je možno realizovat přímo z hranice pozemku. Vodovod se nachází v navazující komunikaci, vzdálenost cca 30 m. Kanalizace vzdálenost cca 15 m od hranice pozemku. Kompletní zastavovací studie upřesňuje využití území a je k dispozici na stránkách města Kuřim, oddělení územního plánování, investičního odboru MÚ Kuřim. Pozemky jsou umístěny v klidné části obce, ze dvou stran je volný prostor, z dalších částečně sousedí BD a zahrady RD. Výhodná je blízkost lesa, Kuřimská a Ostrá hora a dostupnost do centra města Brna. Velmi dobrá dopravní dostupnost - autem po přivaděči cca. 10 min., v blízkosti MHD nebo vlak.
Cena je včetně právního servisu a provize RK. Na stránkách rk další dokumenty k zastavitelnosti. Dle platného ÚP Česká jsou pozemky součástí lokality Z5, pro které byla pořízena ÚS a zaevidována do evidence územně plánovací činnosti a schválena možnost jejího využití jako podklad pro změnu ÚP, aktuálně probíhá schválení změny č. 2 ÚP, není tedy v současné době možné žádat o stavební povolení.

Parametry pozemku

Cena
5 850 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 9. 2021
Adresa
Česká
ID
2020025
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
1678 m2
Komunikace
Asfaltová, Neupravená
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALITNÍ DOZOR

Malinovského nám. 603/4, Brno

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Marcela Šnajdarová

Marcela Šnajdarová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v České?

Podobné nemovitosti