Prodej výrobních prostor, České Budějovice - České Budějovice 6, Lannova tř., 1496 m2

Lannova tř., České Budějovice 6

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pavla Berná

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Klimatizace

Pěnová izolace

Informace k nemovitosti

Prodej souboru pozemků 2.267 m2 s 2 budovami v centru, Lannova Tř., České Budějovice

Nabízíme Vám soubor nemovitostí na pozemku v centru Českých Budějovic o celkové výměře 2.267 m2, zastavěná plocha 1.225 m2. Pozemek nabízí přímé napojení na nejfrekventovanější obchodní (komerční) zónu centra města na Lannově Třídě. Je zde možná výstavba budov až o 6ti podlažích a podkroví. Mimo parter lze zastavět i příjezdovou cestu, využít umístnění reklam na nároží Lannovy Tř. a mimo jiné mít příjem z pronájmu za umožnění vjezdu ostatním subjektů. Na pozemku jsou 2 parkovací plochy, 1x s vlastním příjezdem z Lannovi Tř. až pro 10 aut, a 1x od jihu podléhající nájemnímu vztahu také až pro 10 aut.
Je zastavěn budovami z roku 1910, které postavila v tehdejší době významná podnikatelská rodina Kneisslových pro své vlastní bydlení a pro výrobu nábytku. Vila má 3 nadzemní patra, 260 m2 zastavěnou plochu, 590 m2 užitnou plochu, 2730 m3 obestavěný prostor. V 1PP 163 m2 jsou sklepy, kotelna a pronajmutelné nebytové prostory, 1NP -3NP jsou byty a nebytové prostory. Dalším objektem je původní výroba nábytku 3 nadzemními patry 550 m2 zastavěnou plochu, 906 m2 užitnou plochu, 4.335 m3 obestavěný prostor. Zde se nachází kotelna, sociální zázemí a šatny, sloupové prostorné haly propojené nákladním výtahem, kanceláře, velmi rozlehlá půda a malý byt. Budovy resp. pozemek mají svou lokalitou velký potenciál k smysluplným investicím. Napojení na veškeré energetické sítě. Vytápění plyn.kotli. Na požádání Vám zašleme půdorysy a fotodokumentaci. PENB G - zatím nestanovena. Více info v RK, Volejte prosím v pracovních dnech PO-PÁ 9-17 hod. Děkujeme.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 10. 2020
Adresa
Lannova tř., České Budějovice 6
ID
KL19083
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1496 m2
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
1225 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Doprava
MHD
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality KLOSSE

U Malše 1805/20, České Budějovice 7

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Karel Klosse

Karel Klosse

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Českých Budějovicích?

Podobné nemovitosti