Prodej ubytování, Karlovy Vary, 1560 m2

Karlovy Vary

65 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 268 482 Kč /za měsíc

(+ provize RK cena k jednání)

Exkluzivní partneři v Karlových Varech

Nábytek

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

Prodej hotel 4* v prvorepublikovém domě v centru Karlových Varů,

Vila Charlotte,

nabízíme k prodeji hotel 4* v prvorepublikovém domě v centru Karlových Varů. Budovu tvoří 1560 m2 užitné plochy, pozemek nabízí prostor 957 m2, z něhož zastavěná plocha činí 225 m2. Budovu tvoří 6 NP s výtahem, vč. půdní vestavby. Výtah z kuchyně do restaurace je zvlášť. Hotel dispouje celkem 16 kompletně vybavenými pokoji se sociálním zařízením a krásným výhledem na staré město. Nyní jsou pokoje nadstardardně veliké, je tedy možné udělat rekonstrukci a tak zvýšit počet pokojů na 21. Hotel je plně funkční a je v provozu, probíhají zde lékařské procedury, masáže, balneo. Hotel má oddělené pokoje pro lékaře, chiropraktika, moderní vybavení pro fyzioterapii, vybavení pro balneoterapii, kterými jsou Karlovy Vary známé.

V kuchyni se připravují dietní jídla (na doporučení lékaře) a hosté mají na výběr české i mezinárodní pokrmy. Jídelna s 50 místy Vám umožní uspořádat slavnostní večírky, firemní meetingy, nebo svatby. Všechny zdravotní sestry a pomocný personál jsou obdorně vyškolené. Útulnou a rodinnou atmosféru hotelu potvrzuje mnoho věrných klientů, kteří se vracejí již mnoho let, několikrát ročně. Celková obsazenost hotelu je cca 87% po celý rok.

Hotel má vlastní parkoviště pro 8 automobilů. V létě si hosté mohou vychutnat oběd a večeři na venkovní terase, pod širým nebem.

Samotná budova hotelu byla postavena v roce 1892, prošla několika významnými rekonstrukcemi, během nichž byla zkontrolována stabilita stěn a nosných konstrukcí, doložitelné certifikátem.

Výhodou hotzelu je strategické umístění v elitní čtvrti Karlových Varů, mezi hotely Savoy Westend Hotel 5* a Bristol Palace 4 *.

K hotelu byl vypracován projekt na rozšíření budovy, s odstraněním restaurace a bazénu s návrhem vložky do léčivých pramenů, které procházejí skrz tento hotel do sousedního hotelu Savoy 5 *.

Vzhledem k tomu, že budova má historickou hodnotu, jde-li o stavbu nebo rekonstrukci, existuje program spolufinancování s EU 50/50 (investor a vláda).

Přijďte se podívat a přesvědčit se o unikátnosti místa i objektu, jde o velmi zajímavou podnikatelskou příležitost.
Případné financování Vám pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek.

Parametry nemovitosti

Cena
65 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK cena k jednání
Aktualizováno
21. 1. 2022
Adresa
Karlovy Vary
ID
UH139299
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
1560 m2
Patro
1. z 5
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Rušná část obce
Podlahová plocha
1560 m2
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Duna House

Michelská 300/60, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 32 lidí

Prodejce

Marjan Stevanoski

Marjan Stevanoski

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Karlových Varech?

Podobné nemovitosti