Prodej ubytování, Hutisko-Solanec - Solanec pod Soláněm, 795 m2

Solanec pod Soláněm

14 998 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 71 476 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Hutisku

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k nemovitosti

Prodej, Rodinný penzion s rozsáhlými pozemky v srdci Beskyd, 36357m2

Pokud hledáte možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti a příroda nebo chcete výborně investovat, tak jste tady správně. V srdci Beskyd na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní byznys podle svých představ na vlastních rozsáhlých pozemcích.
Vítejte v nádherném prostředí Valašska, 3 km od centra Rožnova pod Radhoštěm. Mám tady pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po podnikání, investice, nadšení, chuť a energie a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v Solanci pod Soláněm.
Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost.
Rodinný a pečlivě udržovaný penzion, zavedený a renomovaný objekt s rozsáhlými pozemky o celkové rozloze přes 36 tisíc m2 nabídne široké využití ubytování, rekreace, oslavy, školení, teambuildingové firemní akce nebo romantické svatby v nádherném prostředí. Místo, na kterém můžete podnikat a zároveń vybudovat domov pro Vás a vaši rodinu.
Penzion ve třech podlažích a ve dvou budovách budoucímu majiteli nabídne užitnou plochu celkem 795m2 v celkem 32 lůžkách a 11-ti pokojích, restauraci, jídelnu, bar, venkovní terasy, kuchyni s veškerým zázemím a vybavením nebo spoustu úložných a skladovacích prostor. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.
V podkroví hlavní budovy je pro vás pak připraven dostatečně prostorný byt 3+1 s krásnou terasou a výhledem do okolí, výhledem na lesy, výhledem na obrovský kus vlastní půdy, kde můžete vytvořit cokoliv vás napadne. Možnost sledovat západ slunce denně z vlastního bytu stojí zato.
Těžko byste hledali v této lokalitě lepší místo. Absolutní svoboda, volnost a soukromí. Sportovní vyžití je samozřejmostí, k areálu patří samostatné hřiště na různé sporty nebo si užijete běh, cykloturistiku, či procházky nádhernou krajinou bez nutnosti vyhýbat se rušným místům nebo přejíždět silnice. V zimě ideální destinace pro nadšené lyžaře.
Cihlová budova penzionu i vedlejšího objektu jsou celoročně přístupné po asfaltové komunikaci, celoročně udržované, vytápěné tuhými palivy. Parkování zajištěno. Prodej penzionu je včetně veškerého zařízení a vybavení.
V nejbližším okolí atraktivní koupaliště ( 1km), turistické trasy, lyžařské vleky, golfový areál. Penzion má své kouzlo pro hotelnictví , ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, například jako domov pro seniory či k přestavbě na bytové jednotky.
Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou.

Parametry nemovitosti

Cena
14 998 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 7. 2021
Adresa
Solanec pod Soláněm
ID
7173/2918
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
795 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha budovy
414 m2
Podlahová plocha
795 m2
Plocha nemovitosti
36357 m2
Plocha zahrady
35805 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Balkon
Sklep
Lodžie
Terasa
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 39 lidí

Prodejce

Martin Románek

Martin Románek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Hutisku?

Podobné nemovitosti