Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Litvínov - Horní Litvínov, Jiráskova, 14 m2

Jiráskova, Horní Litvínov

790 Kč /za metr čtvereční / měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena bez DPH)

Exkluzivní partneři v Litvínově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lukáš Zahrádka - 4fin

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Revize plynovodů

Informace k pozemku

Pronájem parkovacích míst v centru Litvínova

Pronájem parkovacích míst v centru Litvínova na oploceném zabezpečeném pozemku. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu parkovací místa v centru Litvínova. Celý prostor je oplocený, vjezdová brána s dálkovým ovládáním, bezpečnostní kamera se záznamem. Možnost dalšího širšího využití. Více informací u makléře.

Parametry pozemku

Cena
790 Kč /za metr čtvereční / měsíc
Poznámka k ceně
cena bez DPH
Aktualizováno
31. 12. 2020
Adresa
Jiráskova, Horní Litvínov
ID
624
Plocha nemovitosti
14 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality Sebastian

Na Hrádku 1940, Pardubice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 67 lidí

Prodejce

Mgr. David Matýsek

Mgr. David Matýsek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Litvínově?