Fingo banner

Prodej činžovního domu, Ostrava - Moravská Ostrava, 5000 m2

Moravská Ostrava a Přívoz

Cena na vyžádání /za metr čtvereční Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(bydlení do 6 měsíců)

Exkluzivní partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Elektrikářské práce

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k nemovitosti

Na základě smlouvy o obchodním zastoupení Vám nabízíme projekty staveb a výstavbu pro obce z dotačních programů - Podpora domů s pečovatelskou službou, Podpora Komunitních domů pro seniory, Podpora výstavby domů s nájemními byty, Výstavba sociálního a smíšeného domu. Naše výhody - bydlení do 6 měsíců, rychlá výstavba oproti zděným stavbám, nižší investiční náklady na výstavbu a splnění požadovaných standardů energetické náročnosti budov.
Dotace od MMR: Název programu: Podporované byty; Příjemci dotace: obce, církve a a.s. jakákoliv právnická osoba či státem řízená organizace. Základní podmínky: dotace 600.000,- Kč na bytovou jednotku, pečovatelské byty jsou dotovány dle podlahové plochy, ukončení realizace nejpozději do 2 let, alokované prostředky 260 mil. Kč a další parametry pro Komunitní dům seniorů.
Dotace Státní fond rozvoje bydlení: Název programu: Výstavba pro obce; Příjemci dotace: Oprávněnými žadateli jsou obce, svazky obcí, městské části Prahy, městské obvody. Podmínky pro poskytnutí podpory: minimální podlahová plocha nájemního bytu je 23 m2 a nepřesahuje 120 m2, výstavba musí probíhat mimo záplavové území, žadatel je vlastníkem pozemku, budova a další Vám sdělíme telefonicky.
Název programu: Nájemní domy; Příjemci dotace: obce, právnické osoby, v jejich výlučném vlastnictví je pozemek, na němž bude stavba provedena, nebo v jejichž výlučném vlastnictví je budova či byt, kde bude provedena výstavba nebo stavební úpravy, Vybrané podmínky poskytnutí a použití úvěru: minimální podlahová plocha nájemního bytu 25 m2, maximální 90 m2, z každých započatých 5 bytů musí být jeden upravitelný, výstavba mimo záplavové území, byty nelze užít k jinému účelu než nájemnímu bydlení, nájemní smlouva s fyzickou osobou maximálně na rok, čerpání úvěru musí započíst do 6 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy a skončit nejpozději do 3 let, úvěr lze čerpat po dobu výstavby.
Nabízíme Vám: - zpracování projektové dokumentace od architektonické studie až po realizační dokumentaci,
- výkon inženýrské činnosti pro vydání stavebního povolení,
- autorský dozor v průběhu realizace stavby,
- dodání dřevostavby dle vypracované projektové dokumentace,
- spoluúčast při podání žádosti o dotaci na výstavbu bytového domu do výše zmíněných dotačních titulů.
Limity a parametry dřevostavby:
- PENB v kategoriích A ( až B)
- součinitel prostupu tepla U=0,120 W/m2.K
- požární odolnost REI 60 DP3
- neprůzvočnost Rw=44 dB
- max. do 3 NP
- garantovaná konečná cena
- záruka 30 let

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
bydlení do 6 měsíců
Aktualizováno
21. 6. 2021
Adresa
Moravská Ostrava a Přívoz
ID
0061
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
5000 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
400 m2
Plocha nemovitosti
500 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 199 lidí

Prodejce

Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Ostravě?