Prodej rodinného domu, Šenov, 139 m2

Šenov

7 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 30 566 Kč /za měsíc

(výstavba domu zahájena)

Exkluzivní partneři v Šenově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Klein - SMS finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Informace k domu

Nabízíme Vám k prodeji výstavbu přízemního rodinného domu na ul. Do Dědiny v části Šenov u Ostravy. Dům má již vydané a platné stavební povolení. Předpokládané dokončení výstavby r. 2022. Základní cena domu 6.100.000,- Kč je cena ve variantě k dokončení. Zahrnuje - pozemek, stavební povolení, betonovou základovou desku s vodorovnou kanalizací a prostupy, protiradonovou izolaci, dřevostavbu s montovaných dílů, betonová střešní krytina, zateplení, cementobetonovou podlahu, okapy a svody(pozink), plastová okna, rozvody elektřiny, rozvod vody a kanalizace, vnitřní omítka, výmalby bílá, zabudovaný záchod Geberit a venkovní úprava fasády (vystěrkovaná lepidlem).
Dům je možný pořídit také ve variantě na klíč za cenu 7.400.000,- Kč. V tomto případě bude dům obsahovat navíc kompletní sanitu, vodovodní baterie, umyvadla, vypínače, zásuvky, dlažba, lité podlahy, plovoucí podlaha, obložkové dveře - dřevěné, finální koncové fitinky, finální barevné omítky a malby, svody okapů, revize, návrh kuchyně. Dále cena obsahuje dřevěnou konstrukci zastřešení + přístavba chatky, parkoviště, zpevněné plochy, el. brána, branka, oplocení ECOdrainy, zídky a pletivo a inženýrské sítě - interní a externí (elektro, voda, kanalizace)

Montáž a dodávka kuchyně není součástí ceny.

U tohoto domu oceníte kompletní službu. Ušetříte spoustu starostí a velké množství času jak s vyřizováním stavebního povolení tak se samostatnou stavbou.

Prohlídka výstavby obdobného domu v přiloženém časosběru a fotky interiéru standardního vybavení.

Parametry domu

Cena
7 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
výstavba domu zahájena
Aktualizováno
23. 11. 2021
Adresa
Šenov
ID
20004
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
139 m2
Patro
1.
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
149 m2
Plocha nemovitosti
1018 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Odpad
Septik
Komunikace
Asfaltová, Neupravená
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod
Terasa
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FORTUNA REALITY s.r.o.

Vítkovická 3276/2a, 3.p, Ostrava

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 252 lidí

Prodejce

Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Šenově?

Podobné nemovitosti