Prodej bytu 2+1, Orlová, 100 m2

Orlová

10 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 0 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Orlové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Klein - SMS finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Výkup nemovitostí i zadlužených Havířov, Karviná, Orlová. Nemovitost můžete i nadále užívat

Vykupujeme byty a rodinné domy i v exekuci nebo zástavou. Platíme hotově. V bytě nebo rodinném domě můžete i nadále bydlet v nájmu na dobu neurčitou. Peníze možno vyplatit ihned po podpisu kupní smlouvy. Potřebujete byt prodat? Nenechte se napálit realitníma kancelářeme, nepodepisujte zprostředkovatelské smlouvy. Volejte rovnou nám.

Parametry bytu

Cena
10 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
24. 3. 2020
Adresa
Orlová
ID
469
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
100 m2
Patro
2. z 5
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
100 m2
Balkon
Garáž
Sklep
Lodžie
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

pnholding.cz a.s.

ul. Nábřeží SPB 457/30, Ostrava

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 347 lidí

Prodejce

Pavel Neumann

Pavel Neumann

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Orlové?