Prodej chaty, Rožnov pod Radhoštěm, Pod strání, 9 m2

Pod strání, Rožnov pod Radhoštěm

Exkluzivní partneři v Rožnově pod Radhoštěm

Informace k domu

Prodej dřevěného altánu.

Nabízíme k prodeji dřevěný altán od vyhledávaného a prověřeného polského výrobce,viz fotodokumentace. Altán má půdorys 300 x 300cm. Jedná se o plně dřevěnou konstrukci, z impregnovaného a nalakovaného smrkového dřeva. Střešní krytina je bonnský šindel. Altán Vám dovezeme až k Vám domů a tam na místě sestavíme.
Je možné dodat k altánu i masivní dřevěnou podlahu, za samostatnou cenu 4.000,-Kč, na fotografii je součásti altánu.
Účtujeme přepravní poplatek ve výši 2.000,-Kč. Poplatek se vztahuje na dopravu do 60km od Polského Těšína.
Krátká dodací lhůta!

Odběr možný ihned. Prodej chaty Rožnov pod Radhoštěm, stav je uveden jako velmi dobrý, umístěný v lokalitě, kde je okraj obce, z celkového počtu 1 podlaží, topení je řešeno jako bez topení, o ploše 9 m2, pozemek o velikosti 9 m2, se zastavěnou plochou 9 m2, a zahradou 9 m2, zkusit to můžete ještě tady, Chaty Vsetín, je vybaven či je k dispozici zahrada.

Parametry domu

Cena
Aktualizováno
19. 10. 2021
Adresa
Pod strání, Rožnov pod Radhoštěm
ID
313/1247
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
9 m2
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
9 m2
Plocha nemovitosti
9 m2
Plocha zahrady
9 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Valašské nemovitosti

40. pluku 1351, Valašské Meziříčí

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 735 lidí

Prodejce

Petr Míček

Petr Míček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Rožnově pod Radhoštěm?