Pronájem kanceláře, Praha - Hlubočepy, Nádražní, 49 m2

Nádražní, Praha 5, Hlubočepy

20 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ DPH, cena včetně služeb a energií, neplatíte provizi)

Exkluzivní partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Pronájem špičkových kancelářských prostor 49m2, centrum Zlatý Anděl, Praha-Smíchov

Reprezentativní kancelář k pronájmu v Centru Zlatý Anděl, na smíchovské ulici Nádražní, ve 2. patře moderní administrativní budovy se skvělou dopravní dostupností, přímo u stanice metra Anděl. Místo je důležitým uzlem několika páteřních tramvajových linek.

Kancelář pro 5 osob: 24m2 privátní kanceláře + 25m2 společných prostor. Kompletní vybavení kanceláří i všechny služby jsou již zahrnuty v ceně nájmu - asistenční služby recepce, úklid, energie i připojení k internetu. Kromě kanceláře navíc můžete využívat zasedací místnost zcela zdarma.

Možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu, sídla firmy či virtuální kanceláře. V budově je možné pronajmout různé velikosti, nábytek dle výběru. Plochy na dotaz dle aktuální nabídky. Energetická náročnost budovy G (nebyla sdělena vlastníkem budovy). K dispozici ihned. Neplatíte provizi. ID nemovitosti MDO0206-0038.

Parametry nemovitosti

Cena
20 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ DPH, cena včetně služeb a energií, neplatíte provizi
Aktualizováno
14. 5. 2021
Adresa
Nádražní, Praha 5, Hlubočepy
ID
MDO0206-0038
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
49 m2
Typ objektu
Patrový
Garáž
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 598 lidí

Prodejce

Faraon Reality s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Praze 5?

Podobné nemovitosti