Dražba bytu 3+1, Choceň, Kpt. Jaroše, 70 m2

Kpt. Jaroše, Choceň

879 710 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(nejnižší podání)

Exkluzivní partneři v Chocni

Informace k bytu

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl v rozsahu 1/2 bytové jednotky č. 1518/4. Tato bytová jednotka se nachází v budově č.p. 1518 ve 2. NP a její dispozice je 3+1.
Jednotka má hlavní místnosti orientované na severní a jižní světovou stranu. Vchodové dveře do bytu jsou dřevěné plné. Vnitřní dveře jsou dřevěné částečně prosklené. Okna bytu jsou plastová s izolačním dvojsklem. Podlahy jsou kryté PVC, keramickou dlažbou, koberci nebo plovoucí podlahou. Obklady jsou z keramických dlaždic. Jádro bytu je zděné s vanou a WC. Byt je v dobrém, udržovaném stavu.
Dispoziční řešení jednotky:
kuchyň 10,77 m2
obývací pokoj 19,46 m2
ložnice 13,45 m2
ložnice 8,09 m2
předsíň 8,05 m2
koupelna 3,07 m2
WC 0,96 m2
komora 3,37 m2
sklep 2,76 m2
užitná plocha celkem: 69,98 m2
K bytu patří lodžie (5,28 m2). Plocha lodžie se nezapočítává do celkové užitné plochy jednotky.
K jednotce patří podíl na společných částech domu a pozemku o velikosti
1675/10000.
Jedná se o samostatně stojící bytový dům panelové konstrukce s jedním číslem popisným. Dům je pravděpodobně založen na základových roštech. Budova má 3 nadzemní podlaží, kde se nacházejí jednotky a 1 podzemní podlaží, ve kterém jsou sklepy a společné prostory. V budově není výtah. V budově je celkem 6 jednotek. Jednotlivé jednotky jsou přístupné z centrálního schodiště. Střecha budovy je plochá. Na střeše je komín a bleskosvod. Stavebně-technický stav objektu je odpovídající průměrné údržbě. Vchodové dveře do budovy jsou železné prosklené. Okna domu jsou plastová. Fasáda budovy je částečně zateplená. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem. Parkování je možné před domem.
Předmět dražby je zatížen věcnými břemeny, které v dražbě nezaniknou.
Jedná se o:
1) služebnost užívacího práva zatěžující postižené nemovité věci označené pod bodem I. výroku zřízené ve prospěch oprávněných z věcného břemene pana Karla Adámka a paní Miladu Adámkovou, podle smlouvy o zřízení věcného břemene (služebnosti užívacího práva) ze dne 6.4.2020 zapsané do katastru nemovitostí České republiky pod zn. V-2711/2022-611;
2) zákaz zcizení a zatížení nemovitých věci označených pod bodem I. výroku zřízený ve prospěch oprávněných z věcného břemene pana Karla Adámka a paní Miladu Adámkovou podle smlouvy o zřízení věcného břemene (služebnosti užívacího práva) ze dne 6.4.2020 zapsané do katastru nemovitostí České republiky pod zn. V-2711/2022-611.

Parametry bytu

Cena
879 710 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
nejnižší podání
Aktualizováno
6. 9. 2026
Adresa
Kpt. Jaroše, Choceň
ID
195E5226S
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
2.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
70 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Vodovod
Zdroj teplé vody
Plynový kotel
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jana Beranová infolinka

Jana Beranová infolinka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky dražby bytů 3+1 v Chocni?