Prodej bytu 2+kk, Pleśna, Polsko, 32 m2

Pleśna, Polsko

4 796 364 Kč

(včetně provize RK)

Exkluzivní partneři

Informace k bytu

Prodej byt 2 + kk, 32m², Ple na

Objevte jedinečnou příležitost investice do luxusních apartmánů u Baltského moře v Polsku, které se nachází daleko od masového turismu, v blízkosti širokých bílých pláží a nedotčeného lesa v GEA Sea & Resort v Pleśné. Je to klidné, pravděpodobně poslední místo bez davů odpočívajících turistů a bez větrolamů.

Nabízíme čtyři varianty apartmánů, které se liší velikostí a dispozicemi, takže si každý najde to pravé pro sebe. Nabízí se možnost exklusivního dokončení na klíč ve třech barevných variantách. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu, k moři je to pouhých 250m po nově vybudované rovinaté lesní stezce k soukromé pláži s bílým pískem a barem, kde si můžete vychutnat slunečné dny a osvěžující nápoje.
V luxusním komplexu najdete venkovní bazén, saunu s vířivkou, hřiště pro děti a restauraci, kde si můžete dopřát skvělou gastronomii. Bar s recepcí se postará o vaše pohodlí a zajištění všech potřebných služeb.

Písečné pláže jsou s pozvolným vstupem do vody. V létě jsou tu snesitelné teploty, žádné extrémy kolem 40 °C jako umějí být na jihu Evropy. Je to blíž, než se zdá. Cesta autem zabere méně času než do Chorvatska (ze Středočeského kraje).

Pro milovníky aktivního odpočinku je k dispozici cyklostezka dlouhá 530 km, která vede až do Berlína. Cyklostezkou dojedete do města Ustronie Morskie vzdálené jen 6km nebo na druhou stranu do Latarnia w Gaskach vzdálené jen 5 km.

Tato investice je dokonale promyšlená, takže se nemusíte o nic starat. Veškeré služby, jako je obsazenost apartmánu, úklid a péče o něj, budou v kompetenci smluvených firem, což vám umožní relaxovat a užívat si výhod, které tento projekt nabízí. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a získejte svůj vlastní kousek ráje u moře. Zajímá vás více? Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace.

Obchodní model:

- Roční příjem až 444.000,-Kč čistého
- Vrácení 23% DPH pro fyzické osoby a firmy
- Plné vlastnictví apartmánu
- Možnost pobytu majitele i v sezóně
- Záruka měsíčního vyúčtování
- Majitelský účetní panel 24h/7

Parametry bytu

Cena
4 796 364 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
25. 8. 2026
Adresa
Pleśna, Polsko
ID
0683
Lokalita objektu
Okraj obce
Užitná plocha
32 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Gabriela Berbrová

Gabriela Berbrová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk?

Podobné nemovitosti