Prodej komerčního pozemku, Kočí, 55423 m2 (ID: 2725442)

Kočí

38 972 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 174 181 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Kočím

Informace k pozemku

Prodej komerčního pozemku v Kočí, Chrudim, 55.423 m²

Nabízíme k prodeji soubor pozemků určených ke komerční výstavbě v obci Kočí - 4 km od města Chrudim.
Celkově se jedná o 55.423 m², z toho přibližně 35.000 m² je dle územního plánu v zóně PLOCHA VÝROBY A SKLADOVÁNÍ - lehký průmysl. Napojení na inženýrské sítě a dopravní infrastrukturu v místě.
Kolem parcel prochází hlavní silnice a obchvat Chrudimi je vzdálen necelé 3 km. Dálnice D 35 je vzdálena 13 km. Krajská města Pardubice a Hradec Králové jsou v dojezdové vzdálenosti do půl hodiny.
Jedná se o exkluzivní pozemek z důvodu lokality, rozlohy a potenciálu, který jen tak nenajdete.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
38 972 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 7. 2026
Adresa
Kočí
ID
913590
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha pozemku
55423 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Tomáš Dolana

Tomáš Dolana

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních pozemků v Kočím?

Podobné nemovitosti