Rokycanská, Plzeň, Lobzy
(Inhed k nastěhování. Pro náročné klienty vhodné k rekonstrukci.)
Ve výhradním zastoupení nabízíme byt ve druhém patře o dispozici 2+kk o výměře 40 m2 s nadstandardní sklepní kójí o výměře 6 m2 a vlastním plynovým kotlem. Byt je připravený k nastěhování bez jakýchkoliv omezení na listu vlastnictví. V těsné blízkosti domu jsou jak zastávky MHD a veškerá občanská vybavenost, tak krásná příroda na procházky, řeka, parky a sportovní vyžití.
Byt je situovaný ve druhém patře (bez výtahu) rekonstruovaného činžovního domu v Plzni- Doubravce, Rokycanská 19. Lze jej hradit hypotékou. Jedná se o ideální volbu pro méně náročné klienty k okamžitému nastěhování nebo jako investiční byt na pronájmy. Zároveň je vhodný pro klienty, kteří si chtějí byt upravit podle svých představ, aniž by zbytečně platili za nevyhovující rekonstrukci.
Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem, který zajišťuje rovněž ohřev teplé vody. Náklady na topení a ohřev teplé vody tak máte zcela pod svojí kontrolou. Kotel je po servisu a revizi spalinových cest a elektroinstalace je rovněž po revizi. Byt je plně funkční.
Z předsíně o výměře 3 m2 se vstupuje, jak do koupelny o výměře rovněž 3 m2, tak do pokoje o výměře 21 m2 (průchozí pokoj), ze kterého je vstup do pokoje s kuchyňským koutem o výměře 13m2. Okna pokojů jsou protihluková, jsou orientována na jih do Rokycanské ulice, která je frekventovaná. K bytu náleží rovněž sklepní kóje o výměře 6 m2 poskytující další úložný prostor.
Férové a slušné jednání nabízíme i požadujeme. V případě vážného zájmu Vám rádi vše ukážeme.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jan Škarban
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Plzni?