Prodej bytu 2+1, Dobšice, Znojemská, 63 m2

Znojemská, Dobšice

3 290 000 Kč HYPOTÉKA od 14 704 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Exkluzivní partneři v Dobšicích

Pojištění a finance

Informace k bytu

Prodej bytu 2+1 v Dobšicích u Znojma

Dobšice, ulice Znojemská. I když jsme formálně v Dobšicích, tahle adresa bezprostředně navazuje na Znojmo. Získáváte tak příjemnou kombinaci klidnějšího bydlení a velmi dobré dostupnosti města. Ať už hledáte vlastní bydlení, nebo se na byt díváte jako na investici do budoucna, tahle poloha dává smysl.

Na papíře jde o dispozici 2+1, ale realita je o něco zajímavější.

Kuchyně má přes 15 m², takže se tady nebavíme jen o místě na linku a jídelní stůl. Je to velkorysý prostor, který byl dříve částečně oddělen zástěnou, a byt tak v praxi fungoval jako třiplusjednička.

A právě v tom je podle mě jeho největší přednost – prostor, se kterým se dá chytře pracovat podle toho, jak ho bude nový majitel potřebovat.

Jihozápadní orientace zajišťuje bytu dostatek světla. Kromě patnáctimetrové kuchyně tady najdete také dva pokoje o velikosti přibližně 20 a 17 m².

Další výhodou je klid. Byt není orientovaný do hlavní ulice, takže vás tady neruší provoz ze Znojemské.

K bytu náleží sklep a vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel, díky kterému máte náklady pod kontrolou.

Byt se nachází v komorním cihlovém bytovém domě pouze s 8 byty na vchod. A právě kombinace velikosti, klidu, vlastního vytápění a lokality z něj podle mě dělá byt s opravdu zajímavým potenciálem.

Není to jen o metrech čtverečních uvnitř, ale i o tom, jak pohodlně se vám tady může žít každý den.

Na běžný nákup si skočíte doslova naproti přes ulici. Nedaleko jsou dětská hřiště, mateřská i základní škola, nákupní centrum a další vybavenost, kterou pro běžný život potřebujete.

A když budete chtít na chvíli vypnout, sednete na kolo, napojíte se na cyklostezku a můžete pokračovat podél řeky Dyje.

Tenhle byt není novostavba bez práce. Je to byt s dobrým základem, rozumnou dispozicí a prostorem, který se dá upravit podle života nového majitele.

Pokud hledáte byt v Dobšicích u Znojma a tahle kombinace vám dává smysl, ozvěte se mi.

Rád vás bytem osobně provedu.

Parametry bytu

Cena
3 290 000 Kč Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
6. 6. 2026
Adresa
Znojemská, Dobšice
ID
N26509
Lokalita objektu
Okraj obce
Užitná plocha
63 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Tomáš Nechvátal - realitní makléř

Tomáš Nechvátal - realitní makléř

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Dobšicích (okr. Znojmo)?

Top nabídky

Podobné nemovitosti