Prodej bytu 1+kk, Monte Zoncolan, zoncolan, Friuli-venezia-giulia, Itálie, 50 m2

Monte Zoncolan, zoncolan, Friuli-venezia-giulia, Itálie

4 858 000 Kč

(+ provize RK)

Exkluzivní partneři

Informace k bytu

Stylový horský Apartaman

Ideální útočiště pro ty, kteří milují autentické hory, sport a klid vysokohorského prostředí.

Tento energeticky úsporný apartmán nabízí světlý obytný prostor, ložnici s manželskou postelí, koupelnu a prostornou terasu, ideální pro chvíle odpočinku na čerstvém vzduchu. K apartmánu náleží také dvě parkovací místa. Nemovitost je aktuálně ve fázi dokončování, s možností přizpůsobit si povrchové úpravy a interiérové detaily podle vlastních představ.

V přízemí se nachází elegantní a útulná wellness zóna (s možností soukromého využití) vybavená vířivkou, saunou, relaxační částí a zážitkovou sprchou. Je ideálním místem pro skutečný odpočinek po sportovních aktivitách nebo dni stráveném na čerstvém vzduchu.

Parametry bytu

Cena
4 858 000 Kč
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
2. 6. 2026
Adresa
Monte Zoncolan, zoncolan, Friuli-venezia-giulia, Itálie
ID
A111
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
50 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

DOMY V ITÁLII

DOMY V ITÁLII

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk?

Podobné nemovitosti