Čechova, Plzeň, Jižní Předměstí
Hledáte byt, který má charakter, skvělou adresu a zároveň nabízí výborný investiční potenciál?
Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk o výměře 52 m², situovaný ve 3. patře udržovaného domu s výtahem v Čechově ulici v Plzni.
Lokalita dlouhodobě patří mezi vyhledávané části města pro svoji dostupnost do centra, blízkosti fakultní nemocnice i kompletní občanské vybavenosti.
Byt zaujme na první pohled příjemnou atmosférou, kombinací praktického uspořádání a stylových prvků, které vytvářejí útulný domov bez nutnosti okamžitých investic.
Dominantou bytu je pokoj propojený s kuchyňským koutem, který nabízí dostatek místa pro pohodlné bydlení.
Designový cihlový obklad dodává prostoru moderní industriální nádech a vytváří velmi příjemnou atmosféru.
Samostatná ložnice poskytuje klidné zázemí pro odpočinek a velkou výhodou je vestavěná skříň, díky které budete mít dostatek úložného prostoru bez nutnosti dalších zásahů do interiéru.
Koupelna je vybavena vanou a toaleta je oddělena samostatně, což zvyšuje komfort každodenního bydlení.
Praktickým benefitem je také komora přímo v bytě a prostorný zděný sklep v suterénu domu.
Vytápění zajišťují plynová topidla WAW.
Díky své poloze je byt ideální nejen pro vlastní bydlení, ale také jako investiční příležitost k dlouhodobému pronájmu.
Pokud hledáte nemovitost s výbornou adresou, praktickou dispozicí a potenciálem do budoucna, ráda Vám byt osobně představíme na prohlídce.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Koterovská 408/21, Plzeň
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Mgr. Alena Ludvíková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Plzni?