Křivoklátská, Nové Strašecí
(Pro další informace kontaktujte pověřeného makléře)
Ráda bych Vám touto cestou představila velice hezký byt v OV, s dispozicí 3+1, o velikosti 65m2, v ulici Křivoklátská v Novém Strašecí.
Tento byt se nachází ve 4.patře revitalizovaného panelového domu s výtahem a prošel si nedávnou rekonstrukcí kuchyně a zejména bytového jádra /včetně instalací/, dále štuků stěn, stropů a částečně i podlahových krytin.
Předmětná jednotka se zasklenou lodžíí a sklepem je moc pěkně dispozičně řešená. Orientace bytu je na tři světové strany a všechny místnosti jsou tím tak nadstadatrně světlé. Veliká okna na sever (kuchyně a hlavní ložnice), jih (obývací pokoj s prosklenou lodžií) a východ (menší z ložnic) nabízí protilehlé, volné výhledy a také přímý pohled do okolní zeleně a na místní dětské a sportovní hřiště, kam se nebojíte své děti pustit.
Předností naší nabídky je tak zakázková, prakticky řešená kuchyně se všemi moderními spotřebiči a precizně provedené, architektem navržené bytové jádro, kde najdeme rozšířenou koupelnu s vanou a pračkou /WC je zvlášť na chodbě/. Poslední zajímavostí a výhodou tohoto bytu je opravdu veliké zádveří, kde můžou vzniknout větší úložné prostory na míru. K příslušenství bytu patří možnost využití vlastního definovaného parkovacího stání na novém parkovišti přímo u domu.
Zdejší SVJ je jinak perfektně fungující. Z hlediska energetické soběstačnosti využívá dům vlastní energie ze solárních panelů na střeše a vlastní kotelnu s tepelnými čerpadly v suterénu. Tyto investice zajištují ekonomicky výhodný provoz domu a tím i bytu - objekt má PENB B a je celkově ve výborném stavu po všech důležitých opravách a nutných investicích. Fond oprav je proto relativně nízký a bez dalších dluhů. Dům sám pak stojí ve velice pěkné a bezpečné lokalitě, zdejší ulice jsou široké a lemovány stromy. Zastávku autobusu najdete jen pár metrů od domu, na hlavní ulici, stejně tak i supermarket Billa, nebo i kavárnu Nameleme.
Nové Strašecí je obecně spádové malebné město ve Středočeském kraji s příjemnou atmosférou, kde je dobré žít. Je zde několik školek, umělecká škola, dále Základní škola, SOU a Gymnázium J.A.K. Dopravní spojení lokality je obecně víc než výborné, a to jak autobusem do Prahy (cílová stanice nejčastěji k terminálu Zličín- metro B nebo na Vypich a k Nemocnici Motol - metro A), tak i do Kladna, Rakovníka nebo například Slaného. Vlastním dopravním prostředkem po dálnici D6 dosáhnete Hradčanské za 30minut, vlakem z vlakového nádraží v Novém Strašecí jste na Masarykově nádraží v Praze za hodinku.
Strašecí funguje velmi dobře, pořádá se zde a v okolí spousta kulturních i uměleckých akcí, nechybí občasné farmářské trhy, ale i klasické kamenné obchůzky a kavárny na náměstí. Mimo toto všechno zde najdeme i spoustu zajímavých malých provozoven, nebo třeba kadeřnictví, kosmetické salony, nehtové salony, poštu, železářství a drogerie, kde mají úplně vše. Nechybí tu z občanské vybavenosti klasické řetězce jako Penny, Lidl a Billa, ale také i hospody, některé jak ze starých časů, s vynikajícím pivem a s dobrým jídlem.
Pro milovníky letních výletů a koupání je v okolí k dispozici několik rybníků a samozřejmě překrásné Křivoklátské lesy se spoustou cyklostezek a spousta zajímavých turistických tras nebo i historických památek naší země. V neposlední řadě je Nové Strašecí město sportu. Funguje tu aktivně sportovní centrum pro děti i dospělé, kde je možné se věnovat třeba atletice nebo boxu, nechybí ale i posilovny, fotbalový a hokejbalový klub.
Pokud máte další otázky k nabídce, tak nás neváhejte kontaktovat. Doporučuji vřele se přijít na tento byt podívat.
Za Hládkovem 680/12, Praha, Břevnov
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Šárka Holmanová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Novém Strašecí?