Prodej bytu 1+kk, Česká Lípa, Eliášova, 50 m2

Eliášova, Česká Lípa

3 850 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 207 Kč /za měsíc

(Cena včetně provize a právního servisu.)

Exkluzivní partneři v České Lípě

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k bytu

Velkorysé 1+kk s možností jednoduchého oddělení ložnice po kompletní rekonstrukci se zahradou – bydlení bez starostí.

Hledáte byt, do kterého se můžete ihned nastěhovat, bez rekonstrukcí, řemeslníků a dalších investic? Pak by Vás mohl zaujmout tento mimořádně prostorný byt 1+kk o celkové ploše 57 m² včetně sklepa, který se nachází v menším cihlovém domě s příjemnou sousedskou atmosférou.

Na první pohled Vás překvapí velkorysý prostor, díky kterému byt nepůsobí jako klasická garsonka. Interiér je světlý, vzdušný a nabízí dostatek místa jak pro pohodlné bydlení jednotlivce či páru, tak i jako výbornou investici k pronájmu.

Byt prošel pečlivou a nákladnou rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na komfort, praktičnost i dlouhou životnost použitých materiálů. Nový majitel tak získá bydlení, kde není potřeba nic opravovat ani předělávat.

Velkým benefitem je kompletní vybavení bytu, které je součástí prodeje. Moderní kuchyňská linka s americkou lednicí, pračka se sušičkou, sprchový box i další vybavení umožňují okamžité nastěhování nebo rychlé zahájení pronájmu.

Skutečným bonusem, který dnes v bytových domech nebývá samozřejmostí, je možnost využívat společnou zahradu. Ta nabízí příjemné posezení, dostatek zeleně i venkovní krb pro letní grilování a setkávání s rodinou či přáteli. Vytváří tak jedinečné spojení výhod bytu a rodinného domu.

Byt nabízí mimo jiné:
kompletní rekonstrukci včetně nových rozvodů,
komfortní elektrické podlahové vytápění,
plastová okna s předokenními i vnitřními žaluziemi,
elegantní francouzské zábradlí z nerezu,
vnitřní zateplení stěn,
moderní kuchyň s digestoří s odtahem mimo byt,
pračku se sušičkou,
zabudovaný trezor,
vlastní sklep.

Také samotný dům prošel řadou investic. Byla provedena rekonstrukce střechy, stoupaček, elektroinstalace společných prostor, vstupních dveří i sklepních prostor. Sklepy jsou zděné, suché a odvětrané. Dům je bez dluhů a ve velmi dobrém technickém stavu.

Nízké měsíční náklady. Fond oprav činí pouze 1.200 Kč měsíčně a zahrnuje i úklid společných prostor. V domě nejsou žádné nesplacené úvěry ani plánované vysoké investice.

V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost – školu, školku, obchody, restaurace, lékaře i zastávku MHD. Výhodou je také bezproblémové parkování v blízkosti domu.

Tento byt je ideální volbou pro každého, kdo hledá pohodlné bydlení bez starostí, příjemné prostředí a zároveň něco navíc – vlastní kousek zeleně, který si dnes mnoho bytů nemůže dovolit.

Doporučuji osobní prohlídku. Atmosféru bytu i zahrady fotografie zcela nevystihnou. Ráda Vám sdělím více informací o rekonstrukci i všech výhodách této nemovitosti. Ev. číslo: 28281.

Parametry bytu

Cena
3 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu.
Aktualizováno
8. 7. 2026
Adresa
Eliášova, Česká Lípa
ID
28281
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
2. z 3
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
50 m2
Podlahová plocha
50 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 111 lidí

Prodejce

Mgr. Radka Severová

Mgr. Radka Severová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v České Lípě?

Podobné nemovitosti