Královická, Praha, Strašnice
(včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu)
Hledáte investiční byt s vysokým potenciálem zhodnocení, nebo bydlení, které si upravíte přesně podle vlastních představ? Pak by vás tato nabídka mohla zaujmout.
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+kk, situovanou v 1. patře panelového domu v ulici Královická, Praha – Strašnice. Byt je v původním stavu, což představuje ideální příležitost k rekonstrukci dle vlastních představ nebo k vytvoření atraktivního nájemního bydlení.
K bytu náleží praktická komora umístěná přímo na chodbě v těsné blízkosti vstupních dveří, což zajišťuje pohodlný úložný prostor. Ložnice i obývací pokoj jsou orientovány na severozápad, což oceníte zejména v letních měsících díky příjemnějším teplotám v interiéru.
Dům prošel revitalizací – proběhlo zateplení, výměna oken za plastová a úprava společných prostor. Díky tomu je bydlení komfortní a bez nutnosti větších investic do domu.
Velkou předností této nemovitosti je její lokalita. V bezprostřední blízkosti se nachází stanice metra linky A – Skalka, která zajišťuje rychlé a pohodlné spojení do centra města. Kromě metra lze využít také autobusové spoje nebo nedalekou železniční stanici.
Okolí domu nabízí dostatek zeleně, zatravněné plochy a dětská hřiště, což přispívá k příjemnému bydlení. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost – v docházkové vzdálenosti najdete mateřskou i základní školu, polikliniku, obchody i další služby. Přímo u stanice metra se nachází supermarket Albert, JYSK a další prodejny.
Tento byt představuje skvělou příležitost jak pro vlastní bydlení, tak zejména jako investici s potenciálem stabilního výnosu z pronájmu.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
House ViP, s.r.o. Realitní kancelář
Veletržní 924/14, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Valerie Zobkova
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze?