Prodej bytu 2+kk, Ostrava - Bělský Les, Bohumíra Četyny, 52 m2

Bohumíra Četyny, Ostrava, Bělský Les

3 150 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 14 079 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Ostravě

Informace k bytu

Prodej bytu 2+kk, 52 m², Ostrava, ul. Bohumíra Četyny

Hledáte startovací bydlení s možností převodu do osobního vlastnictví (Stavební bytové družstvo Nová Huť), které si můžete upravit přesně podle svých představ?
Právě jste ho našli.
Nabízíme byt o dispozici 2+kk v zachovalém stavu, který představuje skvělou příležitost pro ty, kteří chtějí vytvořit domov podle vlastního stylu.
Dispozičně nabízí neprůchozí pokoje a díky současnému stavu poskytuje ideální základ pro rekonstrukci dle individuálních preferencí.
Mezi hlavní benefity patří dva balkony, komora umístěná na patře, sklep, výborná dostupnost veškerých služeb i dopravy do centra města a také blízkost oblíbeného Bělského lesa.
Samozřejmostí jsou nízké měsíční náklady na bydlení.
V případě zájmu prosíme, aby zájemci ve své zprávě uváděli také e-mailovou adresu, na kterou Vám zašleme veškeré podrobnosti k bytu i k samotnému prodeji.

Parametry bytu

Cena
3 150 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 3. 2026
Adresa
Bohumíra Četyny, Ostrava, Bělský Les
ID
935992
Stavba
Panelová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
52 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lukáš Svoboda

Lukáš Svoboda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Ostravě?

Podobné nemovitosti