K Hájku, Frýdek-Místek
Prosluněný byt v oblíbené lokalitě – čistý a připravený pro váš nový začátek
Hledáte menší byt v oblíbené frýdecké lokalitě, kde vám záleží nejen na pěkném prostředí v okolí domu, ale chcete mít na dosah také veškerou občanskou vybavenost?
Tento prosluněný byt se nachází ve druhém nadpodlaží panelového domu, který již prošel kompletní revitalizací.
Velkou výhodou je, že v bytě již byla demontována původní kuchyňská linka a celý prostor je kompletně vyklizený a po generálním úklidu profesionální firmou, takže je dokonale nachystaný pro nového majitele.
Interiér si zachoval původní elektřinu i podlahy, což vám dává svobodu při budoucí rekonstrukci, zatímco koupelna s toaletou již prošla částečnou modernizací v podobě obloženého jádra.
O váš tepelný komfort je postaráno díky ústřednímu dálkovému vytápění.
Velmi příjemným bonusem jsou také nízké měsíční náklady, kdy fond oprav činí pouhých 1 400 Kč, a k bytu navíc náleží hned dva sklepy pro veškeré vaše úložné potřeby.
O pohodlí v domě se stará externí firma, která zajišťuje pravidelný úklid společných prostor na chodbách.
Díky přátelským sousedským vztahům panuje v celém vchodě klid a pohoda.
Možnost nastěhování je ihned, takže vaše plány na nové bydlení nemusí na nic čekat. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a velmi ráda se s vámi domluvím na osobní prohlídce.
Šafaříkova 201/17, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Bc. Denisa Štross Gattingerová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Frýdku-Místku?