Prodej bytu 2+1, Mariánské Lázně, Anglická, 68 m2

Anglická, Mariánské Lázně, Úšovice

8 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 40 180 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Mariánských Lázních

Informace k bytu

Naše společnost Vám nabízí bytovou jednotku o rozloze 73 m2 a o dispozici 2+1 se dvěma terasami v secesní rezidenci Luxemburg.
Byt je kompletně zařízený a je ve výborném stavu.
Dům je po poctivé generální rekonstrukci a je perfektně udržovaný správcovskou firmou, která celoročně zajišťuje vše potřebné ( úklid, opravy, údržba zeleně, odklízení sněhu).
Mariánské Lázně jsou malebné, elegantní a klidné lázeňské město, které se nachází v údolí obklopeném hustými lesy a pečlivě upravenými parky. Jsou zapsané v UNESCO - Slavné lázně Evropy.
Mariánské Lázně jsou místem, kde se snoubí přírodní léčivá síla s elegantní architekturou a klidnou atmosférou. V roce 2023 získaly prestižní status Klimatické lázně.

Parametry bytu

Cena
8 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 3. 2026
Adresa
Anglická, Mariánské Lázně, Úšovice
ID
N272
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3. z 3
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
68 m2
Podlahová plocha
79 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Terasa
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Naďa Holubová

Naďa Holubová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Mariánských Lázních?

Podobné nemovitosti