Prodej zemědělského objektu, Seletice, 19535 m2

Seletice

25 740 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 115 042 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Seleticích

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji průmyslový areál vhodný pro výrobu a skladování

Představujeme vám jedinečnou příležitost ke koupi rozlehlého průmyslového areálu s vlastním zázemím, ideálního pro výrobu či skladování. Celková plocha areálu činí 19 535 m² a nabízí široké možnosti přizpůsobení dle specifických potřeb vašeho podnikání.

Nemovitost se nachází v obci Seletice v okrese Nymburk, ve Středočeském kraji. Lokalita je strategicky umístěna – 17 km severně od Nymburka, 25 km od Mladé Boleslavi a 28 km od Jičína.

V současnosti je areál využíván pro dřevovýrobu. Historie dřevozpracujícího průmyslu v Seleticích sahá hluboko do minulosti. Obec byla pravděpodobně založena již před 14. stoletím jako osada rolníků a dřevorubců na jihovýchodním úpatí Loučeňského hřbetu. Významnou část katastrálního území obce tvoří rozsáhlý Svatojiřský les, který dokládá dlouhodobou tradici lesnictví a zpracování dřeva v této oblasti.

Zastavěné plochy:
1) parcela číslo st. 175/1 – Budova s číslem popisným, vila sloužící jako zázemí společnosti (kanceláře, apod.). Zastavěná plocha 165 m2.
2) parcela číslo st. 175/3 – Stavba pro výrobu a skladování, spojená s přístřeškem. Zastavěná plocha 236 m2.
3) parcela číslo st. 175/4 – Zděný objekt určený pro šatny a sociální zařízení. Zastavěná plocha 81 m2.
4) parcela číslo st. 175/5 – Kotelna. Zastavěná plocha 33 m2.
5) parcela číslo st. 176/1 – Stavba pro výrobu a skladování. Zastavěná plocha 512 m2.
6) parcela číslo st. 176/2 – Stavba pro výrobu a skladování. Zastavěná plocha 289 m2.
7) parcela číslo st. 176/3 – Stavba pro výrobu a skladování. Zastavěná plocha 192 m2.
celková zastavěná plocha činí: 1508 m2.

Manipulační plochy:
1) parcela číslo 1263 – Plocha pro lehký průmysl (PL) o výměře 5434 m2.
2) parcela číslo 204/3 – Plocha pro lehký průmysl (PL) o výměře 5087 m2.
3) parcela číslo 204/4 – Ostatní plocha určená pro zahrady a sady (ZOS) o výměře 6182 m2.
4) parcela číslo 204/10 – Plocha pro lehký průmysl (PL) o výměře 1324 m2.

Inženýrské sítě:
– Vlastní trafostanice. Samostatná přípojka elektřiny do budovy na st. 175/1.
– Kotelna na tuhá paliva.
– Vlastní studna a jímka.

Areál je v současné době stále aktivně využíván, nicméně před prodejem dojde k ukončení provozu a přesunu výroby. Nemovitost se prodává bez technologického vybavení pro zpracování dřeva a bez převodu vlastnických podílů společnosti. V případě zájmu je však možné jednat i o odkoupení strojního zařízení a vybavení.

Parametry nemovitosti

Cena
25 740 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
24. 2. 2026
Adresa
Seletice
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
19535 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Rudolf Krištof

Rudolf Krištof

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských objektů v Seleticích?

Podobné nemovitosti