Švermova, Nejdek
(Cena platí do 31.5.2024. Původní cena 2.700.000,- Kč)
Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví na adrese Švermova, část obce Nejdek, okres Karlovy Vary. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu o třech podlažích a je v velmi dobrém stavu.
Podlahová plocha bytu činí 67 m², užitná plocha celkem 117 m² (včetně komory v půdních prostorách o výměře 25,56 m² a sklepa o výměře 24,97 m²). Byt je prostorově dobře řešený a nabízí možnost dalšího rozšíření – nad obývacím pokojem je přístupná půdní komora a je zde potenciál pro přestavbu na mezonet nebo vytvoření dalšího pokoje.
Součástí prodeje je kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů. Vytápění bytu a ohřev vody je řešen plynovým kotlem, okna jsou plastová. Na chodbě domu jsou nově vybudovaná krbová kamna. Dům je udržovaný, celkem v objektu je pouze 6 bytových jednotek. Před domem se nachází upravená předzahrádka a možnost parkování přímo před domem.
Lokalita Nejdek nabízí výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty díky husté síti turistických tras a cyklostezek. Výhodou je blízkost lyžařských areálů, například Pernink nebo Boží Dar.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Jaltská 1, Karlovy Vary, 360 00, Karlovy Vary
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Bc. Naděžda Bakhvalova
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Nejdku?