Prodej bytu 3+1, Lomnice nad Popelkou, Karla Čapka, 83 m2

Karla Čapka, Lomnice nad Popelkou

3 790 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 939 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Lomnici nad Popelkou

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k bytu

Prodej prostorného bytu 3+1 o výměře 83 m² s lodžií (4 m²) a velkým sklepem (12 m²).
Byt je středový, což zajišťuje nízké náklady na vytápění.
Dispozice bytu: kuchyň, spíž, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna, samostatné WC, lodžie, komora v bytě a společné prostory v 1.PP domu.
Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem s ohřevem vody. Dům je zateplený, má plastová okna a nové vstupní dveře. Parkování je možné přímo před domem.
Byt je v osobním vlastnictví. Energetická náročnost budovy: PENB – C.

Parametry bytu

Cena
3 790 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 3. 2026
Adresa
Karla Čapka, Lomnice nad Popelkou
ID
1109
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
3. z 4
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
83 m2
Zastavěná plocha
552 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Zdroj teplé vody
Plynový kotel

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Renata Kovářová

Renata Kovářová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Lomnici nad Popelkou?

Podobné nemovitosti