Soccer reality

Prodej pole, Nučice, 10286 m2 (ID: 2563081)

Nučice

Rezervováno
494 737 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 211 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Nučicích

Informace k pozemku

V katastrálním území Nučice, okres Praha-východ, nabízím k prodeji zemědělský pozemek ve výlučném vlastnictví, zapsaný na listu vlastnictví č. 1063.

Jedná se o parcelu č. 179/2 o výměře 10 286 m². Pozemek je veden jako orná půda a celý je předmětem prodeje.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.

Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky e-mailem.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Parametry pozemku

Stav
Rezervováno
Cena
494 737 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 3. 2026
Adresa
Nučice
ID
8891-1
Plocha pozemku
10286 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

MojePole.cz

Revoluční 1003/3, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Maxim Kačor

Maxim Kačor

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Nučicích (okr. Praha-východ)?

Podobné nemovitosti