Na Vyhlídce, Karlovy Vary
Realitní kancelář Carlsbad Reality exkluzivně nabízí k prodeji byt o velikosti 2+kk ve 2. patře cihlového domu s výtahem v turistickém centru lázeňského města Karlovy Vary, ulice Na Vyhlídce. Dům byl postaven v roce 2008.
Celková plocha bytu činí 104,63 m² a zahrnuje lodžii 4,85 m², prostornou terasu 28,79 m² a sklep 2,25 m². Užitná plocha bytu je 68,74 m².
Byt je ve velmi dobrém stavu, osazen novou kuchyňskou linkou značky Gorenje a eurookny. Prodává se plně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování.
Velkým lákadlem je velká soukromá terasa 28,79 m² s přímým vstupem z ložnice. Terasa je vybavena pohodlným měkkým koutkem, mini-zahrádkou s celoročními rostlinami a dekorativním osvětlením. Jedná se o opravdu kouzelné místo pro klidné večery – číst knihu obklopeni zelení, pořádat romantické večeře pod hvězdami nebo jen odpočívat v naprostém soukromí a poslouchat šum listí a vzdálené zvuky lázeňského města. V létě se terasa mění v plnohodnotný venkovní obývací pokoj, kde je příjemné začínat den šálkem kávy.
Vytápění zajišťuje domovní kotelna.
Dispozice: prostorná předsíň, propojený obývací pokoj s kuchyní, útulná ložnice a velká koupelna.
Z oken i terasy je krásný výhled na okolní přírodu a vyhlídkovou věž Diana. V pěší vzdálenosti: supermarket, restaurace, lékárna, škola, mateřská školka, zastávka MHD.
Dům se nachází pouhých 10 minut chůze od Kolonády a minerálních pramenů.Tento byt je vzácnou kombinací pohodlí, modernosti a lázeňského životního stylu. Ideální jak pro trvalé bydlení, tak jako investice nebo víkendový/rodinný apartmán.Vřele doporučujeme prohlídku.
Karla IV. 505/1, Karlovy Vary
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Sergey Kopanev
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Karlových Varech?