Běhounkova, Praha, Stodůlky
Prodej bytu 3+1, 82 m², Stodůlky
Nabízím k prodeji byt 3+1 o podlahové ploše 71 m², nacházející se ve 3. patře (4. NP) panelového domu v ulici Běhounková.
Podlahová plocha bytu činí cca 71 m². K bytu dále náleží lodžie o velikosti 6,78 m² a sklep o velikosti 3,92 m². Celková užitná plocha je tedy přibližně 82 m².
Byt je v současné době v pronájmu a bude volný k nastěhování od 1. 3. 2026.
Orientace na jih a sever zajišťuje optimální sluneční podmínky po celý den.
Lokalita nemovitosti je vynikající. Budova je součástí prostorného a klidného vnitrobloku, ideálního pro volnočasové aktivity. Dopravní dostupnost je výtečná – do centra Prahy se dostanete během 15 minut a pouhých 300 m od domu se nachází nájezd na dálnici směrem na Plzeň. V pěší vzdálenosti naleznete veškerou občanskou vybavenost: polikliniku Lípa, lékárny, poštu, restaurace, obchody, knihovnu, školy, obchodní centrum, banky i radnici. Byt je jen pár kroků od Centrálního parku a 7 minut chůze od stanice metra Hůrka.
V případě zájmu s Vámi velmi ráda během víkendu zrealizuji prohlídku. Kontaktujte mě pro více informací.
Žanna Brown - realitní makléřka
Národní obrany 685/21, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Žanna Brown
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 5?