Prodej bytu 1+kk, Praha - Holešovice, Tovární, 35 m2

Tovární, Praha, Holešovice

5 999 999 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 26 816 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Praze 7

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Prodej bytu 1kk v hezké a klidné ulici Tovární - Praha 7 Holešovice.

Hezké a světlé 1kk o ploše 34,13 m2 je určeno k rekonstrukci. K bytu náleží také samostatná a zděná sklepní kóje s plechovými dveřmi o ploše 4 m2.

Aktuálně je byt připravený k rekonstrukci. Byly oškrábány omítky a byla také odstraněna stará podlaha, udělána příprava na nové rozvody elektřiny a vody a další. Stačí jen začít. K dispozici a v ceně také velmi zdařilá architektonická studie a projekt od arch.studia Mimosa.

Byt má poměrně nová dřevěná euro okna s izolačním dvojsklem.

Tovární ulice nabízí několik těchto barevných rondokubistických domů z roku 1926 se zajímavými detaily na fasádě. Domy jsou navíc opatřeny dvorky skýtající oázu chladu a zeleně v parných letních dnech.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Vaše INDOREA

Parametry bytu

Cena
5 999 999 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 12. 2025
Adresa
Tovární, Praha, Holešovice
ID
202543
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Patro
2.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
35 m2
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lukaš Hartman

Lukaš Hartman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Praze 7?

Podobné nemovitosti