Prodej garáže, Příbram - Příbram VI-Březové Hory, Rožmitálská, 16 m2

Rožmitálská, Příbram VI-Březové Hory

380 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 698 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Příbrami

Revize elektrických zařízení

Informace k nemovitosti

Nabízím k prodeji řadovou garáž o ploše 16 m² v Příbrami, části Březové Hory. Garáž je v osobním vlastnictví, ihned připravená k užívání.

Garáž je udržovaná, s nově provedenou betonovou podlahou. Konstrukčně se jedná o řadovou garáž se standardním uzamykatelným vstupem. Objekt je suchý, vhodný pro parkování i uskladnění věcí.

Přístup je po asfaltové komunikaci. Lokalita Březové Hory je dobře dostupná z centra Příbrami i hlavních tahů.

Pro více informací a termín prohlídky mě prosím kontaktujte.

Parametry nemovitosti

Cena
380 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 11. 2025
Adresa
Rožmitálská, Příbram VI-Březové Hory
ID
248-NP00852
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ objektu
Přízemní
Užitná plocha
16 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Power2

RE/MAX Power2

Zahradnická 550, Příbram

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Radek Větrovský

Radek Větrovský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Příbrami?

Podobné nemovitosti