Ječná, Hluboká nad Vltavou
Výkup a prodej starého nábytku
Nabízíme k prodeji krásný a světlý byt 2+kk o podlahové ploše 55 m², který se nachází v přízemí moderního bytového domu z roku 2017 v ulici Ječná v Hluboké nad Vltavou. K bytu náleží prostorná zahrada o výměře 129 m² s terasou cca 25 m², ideální pro relaxaci i posezení s rodinou a přáteli.
Součástí prodeje je také sklepní kóje 5 m² a parkovací stání pro dva automobily přímo u domu. Celý pozemek je uzavřený a sdílí jej pouze šest vlastníků dvou totožných bytových domů s vlastním společným vjezdem, což zajišťuje pocit bezpečí a soukromí.
Dispozice bytu
- vstupní chodba 8,66 m2
- koupelna s vanou a WC 4,61 m2
- samostatná ložnice 12,09 m2
- prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 29,86 m2 (kompletně vybavená kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů) a přímým vstupem na terasu a zahradu
- okna orientovaná na jihozápad – byt je velmi slunný
- vstup do bytu přes společné zádveří se sousedním bytem
K bytu patří pečlivě udržovaná zahrada, která nabízí dostatek prostoru pro odpočinek, zahradničení či bezpečné hraní dětí.
Další informace
- vytápění celého domu a ohřev teplé vody řešen plynovým kotlem
- energetická náročnost budovy PENB B
- klidná rezidenční lokalita s dětským hřištěm přímo za domem
- příjemné rodinné prostředí a výborná občanská vybavenost v dosahu
Lokalita
Hluboká nad Vltavou je vyhledávanou lokalitou pro příjemné bydlení v blízkosti přírody, sportovišť, školy a kompletní infrastruktury. Rezidenční část v okolí ulice Ječná nabízí klid, soukromí a bezpečné prostředí pro rodiny i jednotlivce.
Bližší informace vám rádi sdělíme v naší realitní kanceláři.
Jírovcova 1790/4, České Budějovice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Martin Ševčík
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Hluboké nad Vltavou?