Prodej bytu 3+1, Vysoké Mýto, Ležáků, 72 m2

Ležáků, Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí

4 350 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 19 442 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Vysokém Mýtu

Informace k bytu

Nabízíme Vám k prodeji prostorný, světlý byt s dispozicí 3+1 v klidné části Vysokého Mýta v ul. Ležáků. Byt o velikosti 72 m se nachází v 6. patře revitalizovaného domu v okrajové části sídliště a tvoří ho kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice s lodžií, koupelna s vanou, samostatné WC a chodba. Součástí bytu je také komora.

V bytě jsou nové obložkové interiérové dveře. V celém bytě vč. koupelny je nová elektřina v mědi. Jádro je umakartové rekonstruované. Okna jsou plastová. V bytě jsou vyštukované omítky, podlahy jsou v příjemném přírodním dekoru. Součástí je velká zasklená lodžie se vstupem z ložnice a s výhledem do krajiny. Z kuchyně a obývacího pokoje je výhled na nízkou zástavbu. V bytě je internet optický kabel PODA. V suterénu domu je k dispozici sklep.

Panelový dům je po kompletní revitalizaci nový výtah, nová střecha, zateplená nová fasáda, zateplené sklepy, částečně nové stoupačky. PENB je ve třídě A (mimořádně úsporná).

Za domem je nové dětské hřiště, v blízkosti je mateřská škola, venkovní posilovna, tenisová hala, škola, potraviny, restaurace, kavárny Smé Café a Berenika a velké multifunkční hřiště. Obchodní řetězec Albert a vlakové nádraží jsou vzdáleny přibližně 10-15 minut chůze.

Město Vysoké Mýto má veškerou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, zdravotnická a kulturní zařízení, služby, obchody, restaurace). K dispozici jsou zde velmi dobře vybavená sportoviště, koupaliště a krytý bazén. Na okraji města se nachází nově vybudovaný Pumptrack a traily, kde je v letních měsících otevřeno příjemné občerstvení s dětským hřištěm.

Další předností lokality je budoucí napojení na dálnici D35.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování.

Technické údaje:

Celková plocha bytu vč. příslušenství: 78,5 m

Příslušenství: sklepní kóje 2,3 m2, lodžie 4 m2

Nadzemní podlaží: 7.

Voda: vodovod

Elektroinstalace: 230 V

Plyn: ano

Kanalizace: ano

Topení: dálkové

Stav domu i bytu: výborný Podrobné informace naleznete samostatném prodejním webu: byt-vysoke-myto tečka cz

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. Těším se na prohlídky s Vámi.

Parametry bytu

Cena
4 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 10. 2025
Adresa
Ležáků, Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí
ID
14102025
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
7. z 7
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
72 m2
Podlahová plocha
79 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
30 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Ústřední dálkové
Sklep
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Renata Hrdinová Lexová

Renata Hrdinová Lexová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Vysokém Mýtu?

Podobné nemovitosti