Makedonská, Praha, Střížkov
Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi pěknou světlou a prostornou garsoniéru 1+kk o podlahové ploše 32 m² s balkonem 6 m², která se nachází ve 4. patře relativní novostavby s výtahem v atraktivní lokalitě Praha 9 – Střížkov.
Byt je dispozičně řešen jako 1+kk, nabízí světlý obytný prostor s kuchyňským koutem vybaveným vestavěnými spotřebiči (menší lednice, varná deska, trouba). V koupelně se nachází vana, pračka, umyvadlo a toaleta. Na podlahách je plovoucí podlaha, v předsíni, kuchyňském koutě a koupelně je položena dlažba.
Lokalita vyniká výbornou dostupností MHD – v blízkosti jsou autobusové zastávky i metro C stanice Střížkov. Parkování je možné před domem, či případně si je možné pronajmout parkovací stání pod domem.
Neklanova 113/26, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ivana Peterková Imik
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Praze 9?