Prodej bytu 5+kk, Praha - Holešovice, V háji, 203 m2

V Háji, Praha, Holešovice

49 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 223 425 Kč /za měsíc

(včetně DPH)

Exkluzivní partneři v Praze 7

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Nabízíme k prodeji výjimečný penthouse v projektu SO-HO Rezidence, skutečnou střešní vilu nad Holešovicemi, která spojuje komfort rodinného domu a moderního městského bytu. Penthouse nabízí bydlení v exkluzivní a dynamické části Holešovic, kde se snoubí moderní architektura, městský životní styl a pocit absolutního soukromí.

Jednotka o dispozici 5+kk a podlahové ploše 202,7 m² zaujímá celé 9. patro rezidence a nabízí naprosté soukromí. Diskrétní vstup zajišťuje výtah, který je aktivován výhradně čipem majitele. Panoramatické výhledy na Pražský hrad, Vltavu, Staré Město i Petřín vytvářejí neopakovatelnou atmosféru, která podtrhuje klid a bezpečí vlastního domova.

K penthousu náleží téměř 280 m² exteriérů včetně střešní zahrady o rozloze 138 m², která je ideálním místem pro odpočinek i setkávání s rodinou a přáteli. Na prostorné terase lze vytvořit elegantní lounge zónu, wellness s vířivkou a saunou, nebo si jednoduše vychutnat ranní procházku po rosou pokryté trávě.

Perfektní vzhled a uživatelské pohodlí střešního penthousu podtrhuje standard Exclusive, který spojuje nadčasový design a špičkové technologie. Dubové podlahy Weitzer Parkett ve vzoru Chevron, velkoformátové obklady Italgraniti a elegantní černé koupelnové prvky podtrhují moderní estetiku. Samozřejmostí je chytrá domácnost Loxone, díky které pohodlně ovládáte vytápění, chlazení, stínění i vstupy.

Součástí nabídky jsou dvě parkovací stání a sklep. Za příplatek je možné dokoupit dvě další parkovací stání a také samostatnou jednotku 1+kk v 7. NP, která může sloužit jako pracovna, hostovský apartmán nebo samostatné bydlení pro člena rodiny.

SO-HO Penthouse je nyní zkolaudován ve stavu shell & core a představuje výjimečnou příležitost vytvořit si domov přesně podle vlastních představ a životního stylu. Na výběr je dokončení v prémiovém standardu Exclusive, nebo možnost navrhnout interiér zcela individuálně, přičemž náklady na dokončení interiéru ve standardu budou odečteny z kupní ceny.

Více informací o tomto penthousu najdete na webových stránkách projektu. Rádi vás přivítáme také v našem prodejním centru: Classic 7, Budova C (přízemí), Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Parametry bytu

Cena
49 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH
Aktualizováno
9. 9. 2025
Adresa
V Háji, Praha, Holešovice
ID
E1.8.01
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Patro
8. z 8
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
203 m2
Plocha zahrady
138 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
77 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Kabelové rozvody
Doprava
MHD
Voda
Vodovod
Sklep
Terasa
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

SO-HO Rezidence - Prodejní tým

SO-HO Rezidence - Prodejní tým

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 5+kk v Praze 7?

Podobné nemovitosti