Prodej bytu 3+1, Praha - Holešovice, Janovského, 100 m2

Janovského, Praha, Holešovice

13 700 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 61 231 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Praze 7

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt 3+1 s balkónkem o velikosti 100 m², který se nachází v žádané lokalitě Praha 7 – Holešovice. Tento byt v osobním vlastnictví nabízí kombinaci pohodlí, klidu a výborné dostupnosti po Praze. Byt se nachází v 1. patře nad obchodem a v domě je výtah.

Dispozici tvoří prostorná hala (16,3 m²), obývací pokoj (22,4 m²), dvě ložnice (22 m² a 21,7 m²), kuchyně (5,8 m²), koupelna (5,5 m²), samostatné WC (2,8 m²), spíž je součástí bytu (3,5 m²), balkon (1,9 m²) a sklepní kóje (2,60 m²). Byt je v dobrém technickém stavu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel umístěný v bytě. Půdorys bytu je mezi fotografiemi.

Byt je v dobrém stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. Je ideální volbou pro rodinu, která hledá velkorysé bydlení v oblíbené lokalitě.
Nebo pro ty, kteří hledají investici s vysokým potenciálem dalšího pronájmu.

Parkování vozu je možné zajistit (kryté parkoviště metro Vltavská) nebo A-Z Parking Argentinská (hlídané parkoviště).

Lokalita, která má co nabídnout. Holešovice dnes patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím čtvrtím Prahy. Jen pár kroků od domu naleznete kavárny, restaurace, obchody, kulturní centra i farmářské trhy. K relaxaci lákají blízké parky Stromovka a Letenské sady. Díky metru stanice Vltavská a Nádraží Holešovice, tramvajím i vlakovému nádraží je centrum města na dosah během několika minut. Planetárium a Výstaviště jsou v pěší vzdálenosti.

Pro jiné nabídky se podívejte na moje webové stránky. Pokud máte zájem o více informací, nebo prohlídku, vyplňte prosím formulář u inzerátu. Do 15 minut na Vámi zadaný e-mail, Vám pošleme informace. Pokud by Vám e-mail nedorazil prosím o kontrolu Nevyžádané pošty. Někdy se stane, že e-mail zapadne, tam kam nemá. Případně mi zavolejte, zodpovím veškeré Vaše otázky.

Parametry bytu

Cena
13 700 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 9. 2025
Adresa
Janovského, Praha, Holešovice
ID
J11168
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Patro
2. z 6
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
100 m2
Podlahová plocha
104 m2
Třída energetické náročnosti
F - Velmi nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
259 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Telekomunikace
Internet
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Plynový kotel
Zdroj teplé vody
Plynový kotel
Balkon
Sklep
Výtah

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Pavla Veselá

Pavla Veselá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 7?

Podobné nemovitosti