Prodej komerční nemovitosti, Krásná Lípa - Zahrady, 1605 m2

Krásná Lípa, Zahrady

4 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 22 124 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Krásné Lípě

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Prodej ostatní, 11500 m², Krásná Lípa, Zahrady

Prodej víceúčelového objektu s potenciálem v atraktivní lokalitě Českosaského Švýcarska.

Nabízíme k prodeji specifický objekt, který dříve sloužil jako učiliště. V současnosti je využíván částečně jako garáže a dílna, nicméně nabízí široké možnosti budoucího využití.

Nemovitost je určena k rekonstrukci a nabízí prostor pro realizaci různých projektů – například přestavbu na bytové jednotky, apartmány, kanceláře, skladovací prostory, garáže nebo provozovnu služeb či restauraci.

Velkou přidanou hodnotou je poloha v turisticky vyhledávané lokalitě – v bezprostřední blízkosti se nachází Vlčí hora a celé okolí Českosaského Švýcarska, což skýtá skvělé podmínky pro podnikatelské záměry zaměřené na turismus či ubytování.

Nemovitost je přístupná z veřejné komunikace.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
4 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 6. 2025
Adresa
Krásná Lípa, Zahrady
ID
911069
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
1605 m2
Plocha pozemku
11500 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Markéta Breuerová

Markéta Breuerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Krásné Lípě?

Podobné nemovitosti