Tyršova, Škvorec
Hledáte místo, kde se propojuje klid, historie a moderní styl života? Nabízíme k prodeji unikátní byt ve zrekonstruovaném areálu historického pivovaru Škvorec, ulice Tyršova. Tento prostor překvapí atmosférou i svými možnostmi. Byt o podlahové ploše 97,6 m² se nachází v přízemí zrekonstruovaného areálu bývalého pivovaru a nabízí otevřený prostor, který lze upravit podle individuálních představ. Kolaudace projektu "U zámeckého rybníka" proběhla r. 2008 a koupelna bytu byla dodatečně zrekonstruována v roce 2021 - splňuje tedy všechny současné standardy.
K bytu náleží vlastní předzahrádka (19m2), ideální pro ranní kávu, večerní grilování nebo klidné chvíle odpočinku.
Sklep nabízí dostatek úložného prostoru pro kola, sportovní vybavení nebo sezónní věci.
Centrální vytápění, uvnitř areálu společná zahrada k využívání.
Škvorec má vše potřebné pro kvalitní život – školku, školu, restaurace a další služby v docházkové vzdálenosti. Přímo přes ulici se nachází Zámek Škvorec, dostupnost do Prahy je vynikající – autem např. na P+R Hostivař za 22 minut.
Tento byt není jen domovem, ale pozvánkou k životu, který si zasloužíte – klidný, pohodlný a s perspektivním výhledem do budoucnosti.
Byt je aktuálně pronajímán, což nabízí okamžitý příjem pro investory, ale je možné se do něj ihned nastěhovat po ukončení nájmu.
Možnost financování hypotékou – rádi vám pomůžeme s výběrem nejvýhodnějšího produktu a celým procesem.
Přijďte se přesvědčit osobně!
Šafaříkova 201/17, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Monika Houdová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Škvorci?