Křtiny
Hošek Estate Vám exkluzivně nabízí pronájem zajetého a prosperujícího penzionu v nádherné lokalitě jen kousek od Moravského krasu nedaleko města Brna, který je rájem cyklistů.
Pokud hledáte místo pro své nové podnikání nebo chcete rozšířit své stávající, tahle nabídka je právě pro Vás!
K dispozici je možnost využít i pronájem mezonetového bytu 4+kk s terasou s krásným výhledem na kostel Jména Panny Marie podle návrhu architekta Jana Blažeje Santiniho, který je často navštěvován turisty. Byt je dispozičně velmi dobře řešen a má 2 koupelny. Byt má velikost komfortních 150m².
K dispozici je možnost pronájmu restaurace s kompletním vybavením pro 55 osob uvnitř a dalších 45 osob můžete obsloužit na venkovní krásné terase, která přímo vybízí k pořádání grilovacích akcí pro turisty.
V hlavní sezóně se jistě bude hodit i prostorná zahrádka, kde je možnost umístění dalších stolů a navýšit tak ještě kapacitu restaurace.
Nový provozovatel může využít i možnost pronájmu 4 dvoulůžkových pokojů ve druhém podlaží a rozšířit tak služby pro své zákazníky.
Provoz je připraven k okamžitému startu a vy tak můžete již velmi brzy vítat nové zákazníky.
Penzion u Faustů nabízí nepřeberné množství využití nejenom pro gastro provoz a ubytování, ale třeba i pro provoz školky, potravin, zájmových a uměleckých kroužků apod.
Důvod pronájmu je odchod majitele do důchodu a stěhování do zahraničí.
Více informací Vám rádi sdělíme na osobní prohlídce. Budeme se těšit na setkáni.
Palackého třída 295/24, Brno
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Robin Hošek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu ubytování v Křtinách?