Prodej vily, Makarska, Chorvatsko, 280 m2

Makarska

1 200 000 € /za nemovitost
Exkluzivní partneři

Informace k domu

Na prodej nabízíme exkluzivní rekreační vilu s panoramatickým výhledem na křišťálově čisté moře, situovanou v atraktivní oblasti nedaleko Makarské, v blízkosti měst Omiš a Split. Tato elegantní nemovitost na jižně orientovaném svahu vyniká špičkovým komfortem, moderním interiérem a stylovým designem. Vila nabízí ideální kombinaci středomořského životního stylu, soukromí a nádherných výhledů na pobřeží, což z ní činí ideální místo pro luxusní dovolenou nebo investici do turistického pronájmu.

Vila je postavena na třech podlažích a její dispozice zahrnuje pět prostorných ložnic, pět koupelen, samostatné WC, venkovní bazén a kvalitně zařízené terasy s grilem. Nemovitost disponuje dvěma garážemi, venkovním parkovištěm a množstvím balkonů i částečně krytých teras, které nabízejí relaxaci s výhledem na moře.

Suterén slouží jako technické zázemí a parkovací část se dvěma garážemi a venkovním stáním. V přízemí se nachází světlý obývací pokoj propojený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, odkud je přímý vstup na terasu a k bazénu. Dále je zde jedna ložnice, koupelna a samostatná toaleta. První patro nabízí čtyři komfortní ložnice, každou s vlastní koupelnou a balkonem, což zajišťuje maximální soukromí a pohodlí.

Vila se prodává kompletně vybavená – s kvalitním nábytkem, moderními spotřebiči, LED osvětlením, automatickým chladicím systémem a dalšími prvky, které podtrhují celkový luxus nemovitosti.

Lokalita je jedním z hlavních benefitů této vily – nachází se v oblasti s příjemným středomořským klimatem, v blízkosti mnoha písečných pláží, a zároveň nabízí výbornou dostupnost. Do centra Splitu je to přibližně 50 km, na mezinárodní letiště Split 70 km. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost i možnosti pro sport, relaxaci a gastronomii.

Tato vila představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají spojení moderního komfortu, nádherné přírody a atraktivní středomořské destinace.

Parametry domu

Cena
1 200 000 € /za nemovitost
Aktualizováno
14. 5. 2025
Adresa
Makarska
ID
N7501
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Druh objektu
Samostatný
Užitná plocha
280 m2
Plocha pozemku
370 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Parkování
Bazén

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Veronika Pecková

Veronika Pecková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vil?

Podobné nemovitosti